3. zápas s Petrovicemi

Zápas, který začal ve vysokém tempu. Nikdo si nic nenechal líbit. Každý souboj byl vyhrocený a tvrdý. První gól vstřelili Petrovice po naší chybě při standartce. Poté přišla dobrá pasáž, kdy jsme vstřelili 2 góly během 40 sekund. Po gólech Kuczery a Kozelského a vedli jsme po první třetině 2:1.

Do druhé třetině jsme nevstoupili dobře a soupeř vyrovnal na 2:2. Po dvou minutách jsme vstřelili gól po skvělé kombinaci v útočném pásmu a střele obránce Mrózka, kterou gólman vyrazil přímo na čepel Kozelského.

Bohužel během zápasu jsme nevyužili ani jednu přesilovku, protože soupeř dobře bránil, i když jsme měli plno šancí na skórování. V půlce zápasu Petr Řezáč dostal osobní trest a znervóznili jsme. Nedokázali jsme vstřelit ani gól v trestném střílení a pořád jsme vedli jen o jeden gól. Bohužel soupeř vyrovnal po breaku, kdy si Blahut dal vlastní gól.

Přišlo prodloužení, kdy soupeř byl pasivní a my jsme se snažili vyvíjet tlak na soupeře. Nakonec v prodloužení rozhodl Matěj Smeták. Sérii jsme posunuli dál, ale stále prohráváme 1:2.

Zítra budeme hrát další zápas, bohužel na hale Sareza od 18:00. Přijďte nám udělat atmosféru tak jako dneska. Pojďme ukázat, co Slovan dokáže, naši sílu, vaši podporu. Zítra v 18:00 na Sareze!!!!!