„Dlouhá cesta“ do Petrovic

Tento víkend, jak jsme již zmiňovali, se bude hrát dvojkolo play-down 1. ligy mužů proti Petrovicím. První utkání bude tuto sobotu od 19:00 a hned v neděli se bude hrát odpoledne v 15:00. Budeme moc rádi, když nás přijdete podpořit přímo na halu do Petrovice (Petrovice u Kar. 186). Na všechny z Vás se budeme moc těšit a doufáme, že předvedeme krásný florbal s vítězným koncem.

S Petrovicemi jsme na jejich hřišti prohráli, hned v druhém kole 1:5. Po odehrání všech zápasů se soupeři se otočilo kolo a hráli jsme druhé utkání s Petrovicemi doma a vyhráli 7:4.

Takže tuto sobotu od 19:00. Video přenos zveřejníme až v den zápasu, ne že by jsme nechtěli, ale ještě není k dispozici odkaz. Textový odkaz zde.

Textový odkaz na neděli, která se bude odehrávat v 15:00.