Druhý den Ostrava Cupu

Elévové Zápas proti Hattricku Brno

Ze začátku šla vidět převaha hattriku a neuběhlo dlouho a prohrávali jsme 1:0. I když jsme měli šance bohužel jsme nedokázali trefovat branku a to byl rozhodující faktor celého zápasu. Jak se blížil konec zápasu začínali jsme být nervózní a vše se jen stupňovalo. Pozdeji vyústila v to, že jsme si hleděli chyb rozhodčích a ne vlastních a začali jsme hrát, tak jako by jsme nehráli. Zapomněli jsme bránit, útočit, nahrávat, střílet. Zápas prohráváme 3:7. Skupinu končíme na 3. místě s 1 vyhrou a 2 prohrami. 16 finále sehrajeme proti Tigers Poruba.

Zápas s Tigers Poruba

Po vstupu do zápasu, kdy se naši elévové dostali do bojů v play-off, začali skvělé. Už od začátku měli navrh vstřelili jsme první gól. Tigers drželi balón, stříleli, ale netrefovali bránu. Kluci v tomto zápase dokázali dát gól skoro z každé střeli a po takovém průběhu svítilo skóre 6:1 a my postupujeme do osmifinále.

Zápas proti Bulldogs Brno

Je tady osmifinále proti bulldogs brno. Zápas od začátku byl v režii Brna, ovšem byly i momenty, kdy jsme měli navrh, ale těch nebylo moc. Všichni se snažili a rvali se, ale nestačilo to. Zápas prohráváme 1:6 a tedy koncime v osmifinale. Nutno dodat ze tato kategorie se na Ostrava cupu dostala nejdale gratulujeme. Pro kluky je to další injekce zkušeností, kterou můžou využít v dalších letech. Děkuji všem za turnaj.
Lukáš Rada

Starší žáci První zápas proti Šumperku

Snažili jsme se od začátku ale bohužel jsme nehráli na 100%. Osobní souboje jsme prohrávali, nehráli jsme vůbec do těla, ale pak jsme dokázali urvat konec zápasu a vyhráli jsme 6:5.

Druhý zápas proti Okříšky Devils
Vstoupili jsme dobře do zápasu, celkem brzo jsme vstřelili gól. Tempo zápasu bylo klasicky nahoru dolů, tak jako klasický Slovan. Akorát zase rozhodčí nepískali dobře, pískali na jednu stranu a ta naše to nebyla. Utkání bylo vyhrocené až dokonce ale vyhráli jsme 5:2 (super podpora našich elevku a rodičů v obou zápasech, za to díky)

Třetí zápas proti FBŠ Hattrick Brno
Věděli jsme, že to bude těžký zápas, ale nahecovali jsme se a šli jsme do toho, začátek byl dobrý šance byly, ale prohrávali jsme do přestávky 4:1. O přestávce jsme dali všechno do útoku a šlo to poznat mnohem více šancí a přineslo to ovoce. Dvě minuty do konce to bylo 4:5 pro Hattrick, ale 13 sekund před koncem jsme vyrovnali, a do konce utkání už nezbývalo moc času, tak konečný výsledek byl 5:5 a první místo ve skupině.

Play off proti Hokejky Ostrava
Los nám přidělil hokejistky a šlo to vidět hráli tvrdě a chtěli nás rozhodit slovně a to se jím povedlo nebyl to z naší strany dobrý zápas. Po špatném vstupu do zápasu a naší nekoncentrovanosti byl konečný výsledek 3:9 pro hokejisty. Bojovali jsme do konce, bohužel pro nás to znamenalo konec turnaje, ale i tak díky všem.

Ondřej Kravčík

Dorostenci a jejich sobota. Zápas proti Bulldogs

Nebyl vůbec jednoduchý zápas. Věděli jsme že tento extraligový dorostenecký mančaft bude hodně kousat. Do zápasu jsme nastoupili s respektem k soupeři ale pokyny byly jasné, nenechat jim ani metr. Super taktika vyčkávání a důrazu v našem obranném pásmu, rychlých brejků a výborný brankář Vernarský, to vše byl recept k tomu abychom ovládli celý zápas. Po celý čas jsme vedli 1:0 po krásné individuální akci Orlovského. Jediná chyba na kterou jsme apelovali před utkáním, bylo bezhlavě nenapadat v rozích a to nás stálo vyrovnání soupeře . Poté jsme inkasovali ještě jeden smolný gól a prohrávali jsme dva jedna. Minutu před koncem jsme dostali možnost přesilové hry a výborný tlak dopadl až trestným střílením pro nás. Toho se ujal Kryštof Fusek, a s velkým přehledem proměnil a vyrovnal utkání na 2:2 které se tak stalo i konečným. Ze zápasu jsme brali jeden bod a celkové 3. Místo ve skupině.

Zápas proti Paskovu

V prvním kole play-off nás čekal Paskov, se kterým máme bilanci v lize 1:1 na zápasy, a nevyrovnané účty ze zisku titulu dorostenců. Z tohoto zápasu mám hrozně moc emocí a jsem neskutečně smutný, jelikož po celý zápas jsme byli jasně lepším týmem. Pořád jsme vyvíjeli neskutečný tlak na soupeře, zasypávali je střelami. Rozhodující faktor tohoto utkání byl gólman soupeře, který chytil minimálně osm až deset branek. Po dlouhé době můžu říci že postoupil horší tým. Ale to už tak je, je to sport. Kluky chci strašně moc pochválit za tento zápas a krom prvního ranního zápasu s Frenštátem předvedli přesně to co od nich očekávám i v lize následující sezóně.

Matěj Erbs

Bohužel ani jedna kategorie se neprobojovala do nedělního programu. Díky všem zúčastněným doufejme, že se výkony přenesou i na turnaj do Prahy (Prague Games).