Elévové si přivezli 2. místo z turnaje

O prvním jarním víkendu se naši elévové vydali do daleké Čeladné na zápasy proti Karviné, Paskovu, Frýdku-Místku a Horní Suché. Když jsme vyjížděli z Havířova počasí nevypadalo zrovna dobře, ale jakmile jsme dorazili do Čeladné, vysvitlo sluníčko a my jsme se tedy mohli dát do hrají našeho oblíbeného sportu.

První zápas nás čekala Karviná. Od začátku jsme chtěli zápas vyhrát. Bojovali jsme o každý míček a hra byla velice vyrovnaná. Jak se s postupem času blížil konec zápasu, začínali jsme přidávat góly. Díky tomu se misky vah přiklonily na naši stranu a zápas tak vyhráváme poměrem 17:8 a bereme si dnešní první výhru.

Druhý zápas se odehrával proti týmu z Horní Suché. Zápas začínal a všichni jsme si věřili, že také zvítězíme. Ovšem nebylo to tak jednoduché, jak si všichni mysleli. Byl to velmi zajímavý zápas plný soubojů a zajímavých akcí. Zápas tedy vyhráváme 17:11.

Paskov, náš nejméně oblíbený soupeř, jelikož naše bilance je naprosto vyrovnaná. Věděli jsme, v čem má tento soupeř největší sílu, ale také největší slabinu. Zápas byl nesmírně vyrovnaný. Diváci mohli vidět z obou stran nádherné akce a góly. Bohužel z tohoto zápasu odcházíme s prohrou 10:12.

Následoval soupeř z Frýdku-Místku. Proti tomuto soupeři jsme hráli poprvé a nikdo nevěděl, co máme očekávat. Byl to velice zajímavý zápas, který vyhráváme s tzv. odřenýma ušima poměrem 9:7 a my se mohli těšit na souboj o 1. místo s Paskovem.

Z turnaje si odvážíme nádherné 2. místo, i když jsme nebyli v plném počtu a sestavě. Tady na turnaji jsme si ukázali, že klidně můžeme jezdit s 10 hráči do pole, kteří bojují a rvou se jako jeden tým, ale stejně musím vyzdvihnout Adama Javorského, který všem dnes ukázal, co to znamená, bojovat za tým.   

Výsledky:

Havířov – Karviná   17:8

Havířov – Horní Suchá  17:11

Havířov – Frýdek Místek  9:7

Havířov – Paskov 10:12

Sestava:

Čapková, Hlaváček, Javorský, Král, Uher, Adamiš, Hoňková, Kroček, Mrázek, Vachtarčík, Pokorný, Janovský