Elévové berou zlato z domácího turnaje

V sobotu 27. 4 nás čekal poslední turnaj této sezóny. Tentokrát jsme se pořadatelských úkonů ujímali my a díky těmto povinnostem byl sraz naplánovaný už na 7 hodinu. Kluci a holky přijeli na Slavii v dost velkém počtu, takže jsme halu měli připravenou relativně brzy. Dále také přijely týmy z Českého Těšína, Třince, Karviné a Jablunkova.

Jako první zápas nás čekal Český Těšín. Díky brzkému srazu jsme nebyli ještě zcela probuzení a naše hra také tak vypadala, alespoň první část zápasu. Do druhé části vstupujeme zcela probuzení, otáčíme nepříznivé skóre, a tak tento zápas vyhráváme poměrem 21:13.

Zápas proti Třinci byl v našich rukou již od samého začátku a konečný výsledek tomu také odpovídal. Zápas vyhráváme 25:7 a můžeme se začít připravovat na další zápasy.

Třetí dnešní zápas byl proti týmu z Karviné. Od začátku byl zápas vyrovnaný, ale s blížícím se koncem jsme měli stále více ze hry a nakonec jsme zvítězili 25:10.

Do posledního zápasu sezóny vstupujeme s tím, že si zápas chceme užít a dát do něj naprosto vše. Do zápasu dáváme všechny naše zbylé síly a poslední zápas sezóny vyhráváme 27:9.

Na posledním turnaji v sezoně bereme 1. místo. Sezóna nám tedy končí, ale začíná ta turnajová. Během léta máme naplánováno pár turnajů a letní soustředění, kde doufáme, že se všichni zase uvidíme.

Zápasy:

Havířov – Český Těšín    21:13

Havířov – Třinec               25:7

Havířov – Karviná            25:10

Havířov – Jablunkov       27:9

Sestava:

Čapková, Čellár, Hlaváček, Javorský, Kajzar, Král, Uher, Adamiš, Adamišová, Hoňková, Kroček, Mrázek, Vachtarčík, Bela, Janovský, Polách M.