KEMP

A máme to tady. V období letních prázdnin  v termínu 22.8. – 27. 8. se uskuteční kemp Bystřice 2021.

V srpnu se uskuteční náš Kemp Bystřice. Kemp je určen pro kategorie přípravka, elévy a ml. žáky, tedy děti narozené roku 2008 a mladší. Maximální kapacita kempu je 30 dětí a ty budou rozděleny do dvou skupin dle výkonosti. Pro přijetí na kemp rozhoduje datum podání přihlášky a zaplacení zálohy!

Ubytováni budeme ve školní družině, kde nám škola připraví postele s povlečením. Stravování 5x denně, včetně pitného režimu, je zajištěno v jídelně ZŠ. K dispozici budeme mít velkou a malou tělocvičnu, venkovní sportoviště, fotbalové hřiště, umělý povrch, workout hřiště, ovál a bazén. Celý areál školy, kde se kemp koná, je oplocený. Zdravotnický dohled bude zajištěn. Doprava na místo je zajištěná autobusem ČSAD.

Náplň kempu: Kemp slouží jako příprava ke zvýšení sportovního výkonu před novou florbalovou sezonou. Dvoufázové tréninky každý den, video rozbory, taktická, fyzická, atletická příprava, plavání, zábavné soutěže o ceny a výlet. Máme přislíbenou účast našich Mužů. Kemp slouží také k upevnění kamarádských vztahů mezi dětmi a jedná se hlavně o společnou zábavu dětí a trenérů. Děti si z kempu také odnesou upomínkový předmět z našeho fanshopu.

Odjezd je plánován na neděli 22.8.2021 v dopoledních hodinách od MSH Havířov a návrat v pátek 27.8.2021 v odpoledních hodinách.

Přihlašovat se budete pomocí E-přihlášky, kterou najdete v klubové zóně.

Celková cena na osobu činí 3700 Kč, zálohu 1000 Kč je nutno zaplatit do 31.5.2021. Doplatek poté do června. Platby budou probíhat přes klubovou zónu jak jste zvyklí u příspěvků. Nezapomeňte, že zde můžete využít příspěvku zaměstnavatele nebo pojišťovny.

Pokud se kemp z důvodu epidemiologických opatření/nařízení vlády nebude moci konat, bude vám vrácena plná částka zpět!

Informace k odjezdu budou zveřejněny 14 dní před konáním akce na webových stránkách klubu .

Případné dotazy ohledně  organizace akce Vám poskytne organizátor – Jakub Labuz tel: 608 426 058

Těšíme se na vás 🙂

Důležité dokumenty najdete v klubové zóně.

Fotky z kempu roku 2020