KEMP

A máme to tady. Florbalový oddíl TJ Slovan Havířov pořádá v období letních prázdnin v termínu 14.7. – 19. 7. 2019 florbalový kemp Jeseníky 2019.

Kemp je určen pro kategorie přípravka, elévy, ml. žáky, tedy děti narozené roku 2006 a mladší. Maximální kapacita kempu je 30 dětí a ty budou rozděleny do dvou skupin dle výkonosti. Pro přijetí na kemp rozhoduje datum podání přihlášky a zaplacení zálohy!

Ubytováni budeme v hotelovém komplexu Kamzík. Stravování 5x denně včetně pitného režimu je zajištěno v hotelu. K dispozici budeme mít velkou sportovní halu a venkovní sportoviště. Zdravotnický dohled bude zajištěn. Zdravotnický dohled bude zajištěn. Doprava na místo je zajištěná autobusem ČSAD.

Náplň kempu: Kemp slouží jako příprava ke zvýšení sportovního výkonu před novou florbalovou sezonou. Florbalové tréninky každý den, video rozbory, taktická, fyzická, atletická příprava, plavání, zábavné soutěže o ceny. Máme přislíbenu účast uznávaných osobností ze světa florbalu. Kemp slouží také k upevnění kamarádských vztahů mezi dětmi a jedná se hlavně o společnou zábavu dětí a trenérů. Kemp navštíví také známé superligové tváře z Ostravy.

Odjezd je plánován na neděli 14.7.2019 v odpoledních hodinách od MSH Havířov a návrat v pátek 19.7.2019 v odpoledních hodinách.

Celková cena na osobu činí 3200 Kč, zálohu 1000 Kč je nutno zaplatit do 15.4.2019 na účet klubu 2100491838/2010 doplatek do 31. 5. 2019.

Informace k odjezdu budou zveřejněny 14 dní před konáním akce na webových stránkách klubu www.tjslovanhavirov.cz .

Případné dotazy ohledně organizace akce Vám poskytne organizátor – Bernatík Dušan tel: 737 210 800

Těšíme se na vás 🙂

přihláška: