KEMP

A máme to tady. Florbalový oddíl TJ Slovan Havířov pořádá v období letních prázdnin v termínu 16.8. – 21. 8. 2020 florbalový kemp Bystřice 2020.

Závaznou online přihlášku naleznete na konci stránky.

Po Smilovicích a Jeseníkách se vrací náš Kemp do Bystřice. Kemp je určen pro kategorie přípravka, elévy, ml. žáky, tedy děti narozené roku 2007 a mladší. Maximální kapacita kempu je 30 dětí a ty budou rozděleny do dvou skupin dle výkonosti. Pro přijetí na kemp rozhoduje datum podání přihlášky a zaplacení zálohy!

Ubytováni budeme ve školní družině, kde nám škola připraví postele s povlečením. Stravování 5x denně, včetně pitného režimu, je zajištěno v jídelně ZŠ. K dispozici budeme mít velkou a malou tělocvičnu, venkovní sportoviště, fotbalové hřiště, umělý povrch, workout hřiště, ovál a bazén. Celý areál školy, kde se kemp koná, je oplocený. Zdravotnický dohled bude zajištěn. Doprava na místo je zajištěná autobusem ČSAD.

Náplň kempu: Kemp slouží jako příprava ke zvýšení sportovního výkonu před novou florbalovou sezonou. Dvoufázové tréninky každý den, video rozbory, taktická, fyzická, atletická příprava, plavání, zábavné soutěže o ceny a výlet. Máme přislíbenou účast našich Mužů. Kemp slouží také k upevnění kamarádských vztahů mezi dětmi a jedná se hlavně o společnou zábavu dětí a trenérů.

Odjezd je plánován na neděli 16.8.2020 v dopoledních hodinách od MSH Havířov a návrat v pátek 21.8.2020 v odpoledních hodinách.

Celková cena na osobu činí 3300 Kč, zálohu 1000 Kč je nutno zaplatit do 31.5.2020 na účet klubu 2100491838/2010 doplatek do 31. 6. 2020.
Do poznámky uveďte KEMP záloha – Jan Novák nebo KEMP doplatek – Jan Novák.

Informace k odjezdu budou zveřejněny 14 dní před konáním akce na webových stránkách klubu www.tjslovanhavirov.cz .

Případné dotazy ohledně organizace akce Vám poskytne organizátor – Bernatík Dušan tel: 737 210 800

Důležité!
Pokud vláda, situace nebo areál školy nedovolí konání kempu, budeme hledat náhradní možnosti a v případě neuskutečnění akce budeme vracet peníze zpět.

Těšíme se na vás 🙂

Přihláška