KEMP

A máme to tady. Florbalový oddíl TJ Slovan Havířov pořádá v období letních prázdnin v termínu 16.8. – 21. 8. 2020 florbalový kemp Bystřice 2020.

Závaznou online přihlášku naleznete na konci stránky.

Informace k odjezdu:

Kemp se blíží a proto vám přinášíme informace k odjezdu.
Doprava tam i zpět je zajištěna autobusem ČSAD Havířov. Ubytování budeme na ZŠ a mateřská škola Bystřice , Bystřice 848 ,739 95 Bystřice nad Olší.
Místem odjezdu bude MSH Slávie a to stání autobusu nahoře u vchodu do nemocnice. Sraz je naplánován na neděli 16.8 v 6:45h.
Odjezd z Kempu bude v pátek 21.8 ve 14:00h a do Havířova dorazíme mírně po 15h na stejné místo jako byl odjezd.

Již v neděli budou děti začínat halou brzy ráno, nachystejte jim proto někde po ruce hned věci na trénink nebo je děti již mohou mít na sobě. Budeme začínat v neděli obědem a končit v pátek opět obědem. O průběhu Kempu vás budeme informovat na sociálních sítích :).

Před nástupem na soustředění děti odevzdají:

1. potvrzení o bezinfekčnosti s datem ne starším než jeden týden 2. kartičku zdravotní pojišťovny, 3. zmocnění pro ošetření v nemocnici 4. případné léky s podrobným popisem užívání (alergie) !!! BEZ TĚCHTO NÁLEŽITOSTÍ NEMŮŽE BÝT DÍTĚ NA SOUSTŘEDĚNÍ PŘIJATO !!! Tyto dokumenty naleznete přímo na stránce kempu.

Vezměte s sebou:

• kompletní florbalové vybavení do haly, švihadlo

• oblečení pro venkovní sportovní aktivity v případě promoknutí apod.

• teplé sportovní oblečení pro případ chladného počasí

• věci osobní potřeby, hygienické potřeby atd…

• domácí oblečení, přezůvky na ubytovnu, malý batoh, sportovní láhev

• oblečení a obutí vhodné na pěší vycházku do hor

• opalovací krém, repelent proti klíšťatům, pokrývka hlavy, pláštěnku

• plavky, ručník a potřeby pro koupání, sluneční brýle

• psací potřeby (pastelky, fixy), společenské hry, pokud máte sportovní potřeby (stolní tenis, fotbalový míč apod.) VŠECHNY VĚCI DĚTEM ŘÁDNĚ OZNAČTE JEJICH JMÉNEM.

Kontakt bude zajištěn přes vedoucího soustředění: Markéta Mrázová +420 723 620 750 a dále hlavním trenérem Lucie Hesková +420 603 762 828.

——————————————————————————————————————-

Po Smilovicích a Jeseníkách se vrací náš Kemp do Bystřice. Kemp je určen pro kategorie přípravka, elévy, ml. žáky, tedy děti narozené roku 2007 a mladší. Maximální kapacita kempu je 30 dětí a ty budou rozděleny do dvou skupin dle výkonosti. Pro přijetí na kemp rozhoduje datum podání přihlášky a zaplacení zálohy!

Ubytováni budeme ve školní družině, kde nám škola připraví postele s povlečením. Stravování 5x denně, včetně pitného režimu, je zajištěno v jídelně ZŠ. K dispozici budeme mít velkou a malou tělocvičnu, venkovní sportoviště, fotbalové hřiště, umělý povrch, workout hřiště, ovál a bazén. Celý areál školy, kde se kemp koná, je oplocený. Zdravotnický dohled bude zajištěn. Doprava na místo je zajištěná autobusem ČSAD.

Náplň kempu: Kemp slouží jako příprava ke zvýšení sportovního výkonu před novou florbalovou sezonou. Dvoufázové tréninky každý den, video rozbory, taktická, fyzická, atletická příprava, plavání, zábavné soutěže o ceny a výlet. Máme přislíbenou účast našich Mužů. Kemp slouží také k upevnění kamarádských vztahů mezi dětmi a jedná se hlavně o společnou zábavu dětí a trenérů.

Odjezd je plánován na neděli 16.8.2020 v dopoledních hodinách od MSH Havířov a návrat v pátek 21.8.2020 v odpoledních hodinách.

Celková cena na osobu činí 3300 Kč, zálohu 1000 Kč je nutno zaplatit do 31.5.2020 na účet klubu 2100491838/2010 doplatek do 31. 6. 2020.
Do poznámky uveďte KEMP záloha – Jan Novák nebo KEMP doplatek – Jan Novák.

Informace k odjezdu budou zveřejněny 14 dní před konáním akce na webových stránkách klubu www.tjslovanhavirov.cz .

Případné dotazy ohledně organizace akce Vám poskytne organizátor – Bernatík Dušan tel: 737 210 800

Seznam účastníků:
N.Štípa, P. Gála, N. Poláková, D. Kroček, V. Staněk, V. Novák, J. Szablatura, M. Kulíšek, F. Pokorný, T. Kusý, R. Uher, L. Vachtarčík, L. Janák, L. Zelina, J. Vavřík, K. Hoňková, M. Novák, A. Javorský, R. Mrázek, T. Adamišová, V. Adamiš, M. Kroček, T. Goroš, M. Kovár. K. Čapková, Maty Polách, Max Polách, O. Hlaváček, T. Stibor, J. Čellár, A. Král, D. Vávrů.

Těšíme se na vás 🙂

Důležité dokumenty prosím vytiskněte a přineste sebou k autobusu.