Poslední turnaj mladších žáků a 3. Místo

Mladší žáci na svém posledním turnaji skončili 3. Turnaj se odehrával v našich osudných Petrovicích.

První zápas turnaje jsme odehráli právě s Petrovicemi. Zápas začal pozvolna v klidu, všichni byli ještě ospalí. Bohužel, když jsme vedli v zápase 3:2, tak rozhodčí uznal branku, která neměla platit. V nájezdu totiž hráč Petrovic vystřelil a od snižováku se míček odrazil před brankovou čáru. Bohužel tuto situaci posuzoval rozhodčí, který nestál a nehlídal brankovou čáru. První rozhodčí uznal branku a druhý se bál jeho rozhodnutí změnit. Petrovice díky nájezdu vyrovnaly na 3:3. V určitých pasážích se hrál pěkný kombinační florbal, ale pro naši smůlu soupeř vyrovnal ke konci zápasu na 4:4 a 6 vteřin před koncem jsme ztratili míček v našem rohu hřiště. Náhodným odrazem se dostal míček na střed hřiště, kde jsme neuhlídali soupeře a vstřelil 5. rozhodující gól.

Výsledek zápasu 4:5 pro Petrovice.

Torpédo Havířov přijelo s dvěma týmy, protože Domaslavice se nemohly zúčastnit turnaje, tak nás čekal v druhém zápase těžší soupeř, ala torpédo jedna. Věděli jsme, že soupeř je lepší na míčků, tak jsme šetřili síly a výsledné skóre se zastavilo na vysokých 0:15.

3. zápas jsme hráli proti Paskovu a potřebovali jsme vyhrát. Celý zápas jsme byli aktivnější a soupeře jsme nepouštěli do šancí. Tlačili jsme se do zakončení, tak jako v prvním zápase a to se nám vyplatilo. Vyhráli jsme a čekal nás poslední zápas.

Výsledek zápasu proti Paskovu 4:1.

Poslední zápas jsme hráli proti Torpédu 2, které dorazilo a zúčastnilo se turnaje. Kluci měli celý turnaj motivaci, že pokud skončí na 3. místě a lépe, že půjdeme na zmrzlinu. Torpédo začalo dobře a od 7. vteřiny vedlo 0:1. Nevzdali jsme to a celý zápas bojovali, až nakonec jsme vyhráli 6:2. Díky skvělým rodičům, kteří fandili každý zápas, tak jako na zápase mužů. Všem to pumpovalo další a další energii a proto skončili na turnaji 3. a sezónu zakončili na bedně.

Děkuji všem zúčastněným tohoto i minulých turnajů. Děkuji za super sezónu, kterou jsme odehráli, i když výsledky turnajů nebyli vždycky příznivé. Všichni nabrali zkušenosti, hlavně elévci, kteří nám chodili pomáhat na turnaje. Všechny bych rád ještě uviděl na zakončení sezóny, zahrál si fotbal a poděkoval všem, kteří se zúčastnili této sezóny.

Sestava na turnaji: Zelina, Vávrů, Uher, Král, Čellar, Kajzar M., Malík, Kajzar D., Kroček, Javorský, Vavřík, Oršulíková a v bráně Hlaváček