První den Ostrava Cupu

Přinášíme Vám krátký komentář trenérů k zápasům prvního dne na turnaji. Ostrava Cup je v plném proudu a držíme palce našim kategoriím!!

Elévové
Zápas s Ulks Józefina:
Od začátku velice vyrovnané po góle na 3:1 jsme se dostávali do více šancí a o pár minutách dáváme gól na 4:1 a v ten moment se vše zlomilo v náš prospěch. Začali jsme vyhrávat osobní souboje, byli jsme aktivnější a zápas končí výsledek 8:3 v náš prospěch.

Zápas proti Žilině:
Do zápasu jsme vstoupili s pokorou, aby ne když se jednalo o jeden z nejlepších týmů na Slovensku. Měli ve všech aspektech hry navrch, ale my jsme měli v bráně Ondru a trochu toho štěstí. Bohužel tento zápas prohráváme 3:1, ale za naši hru se nemusíme vůbec stydět. Teď se musíme připravit na zítřejší zápas proti Hattricku Brno, bude to souboj o druhé místo ve skupině.

Trenér Lukáš Rada

Tabulka Elévků

Dorostenci a jejich zápasy

Zápas s Frenštátem pod Radhoštěm:
Hráli jsme již v brzkých čas a to v 10:00 a od vidění se jednalo úplně o jiný tým soupeře, než nastupuje v lize. Od toho se odvíjela celá jejich hra a skoro po celý zápas byl Frenštát lepším týmem. Obě dvě poloviny jsme prohrávali a jen dotahovali. Snížení přišlo v podání Orlovského a Kočího. Poté se prosadil kapitán Fusek a snížil na 3:4. Potřebovali jsme jít do šesti a oddechový čas ve skupinách není možný, tak jsme v poslední minutě vyměnili gólmany a ušetřili pár vteřin na poradu. To nám krásně vyšlo a Kočí svou druhou brankou v zápase vyrovnal stav utkání na 4:4, který byl i konečný.

Zápas proti FBC Uničov:
V druhém zápase nás čekal těžký Uničov, který v sezóně vyhrál svoji Olomouckou část. První polovina byla hrůzostrašná, nedostali jsme se za polovinu hřiště a skoro ani nevystřelili. O přestávce byly jasné pokyny a od jedné vteřiny hra vypadala úplně jinak. Začali jsme hrát tvrdě důrazně a rychlé balóny dopředu nám zajistil i nějaké branky. Za druhou polovinu bych chtěl kluky pochválit, protože to bylo přesně to, co jsem po nich chtěl. Odpoledne nás čeká těžké Brno a my budeme doufat, že vyhrajeme a zajistíme si druhé místo ve skupině.

Trenér Matěj Erbs

Tabulka Dorostenců