Série s Petrovicemi

Po vítězství nad Náchodem jsme čekali na soupeře ze série Mvil Ostrava a Z.F.K Petrovice. Celá jejich série byla vyrovnaná a kluci z Petrovic mohli rozhodnout ve čtvrtek když v sérii vedli 3:2. Mvil vyrovnal stav série na nájezdy tento čtvrtek a došlo tedy k sedmému zápasu série, kde Petrovice uspěly a vyhráli celou sérii 4:3.

Petrovice jsou pro nás velice známý soupeř oproti Náchodu, se kterým jsme se tuhle sezónu poprvé setkali. V Petrovicích hrají někteří hráči, kteří působili u nás minulou sezónu. Těšíme se na další zápasy, celá série bude dlouhá a hlavně těžká. Petrovice mají nabitý tým, ale to nic neznamená. Potřebujeme se teď semknout a táhnout za jedno lano. Věříme, že uspějeme a udržíme 1. ligu i pro příští sezónu.

Série s Petrovicemi začíná již další sobotu 30.3. a neděli 31.3. První dvojkolo této série se bude hrát na palubovce Petrovic. Přesný čas se dozvíme během týdne a budeme vás informovat, aby jste mohli přijet na halu s námi a pořádně fandit.