Starší žáci vyhráli turnaj v Krnově

Starší žáci se zúčastnili 25-26.5 turnaje v Krnově. Kde se zúčastnili týmy FBC Orca Krnov, S.K. P.E.M.A. Opava, 1. SFK Havířov, 1. FBC Karviná, Prostě Team.

Turnaj kluci začali skvěle vysokou výhrou 11:2 nad “Prostě team” a to je nabudilo na další zápas, ve kterém je čekal domácí Orca Krnov, který porazili ještě s větším přehledem 15:4. Další zápas nás čekal 1.SFK Havířov a už předem se vědělo ze to bude těžký zápas a šlo to vidět výsledkem po první polovině hry, který byl 1:9..něco málo jsme si řekli o přestávce a hned měla hra jinačí spád a během pár minut to bylo 9:9, ale bohužel ani tak to nevyšlo a zápas skončil 12:11 prohrou.

Další zápas na nás čekala Karviná, kterou kluci přehráli 8:4 i když na začátku prohrávali. Poslední zápas v ten den nás čekala Opava která nás bohužel i za pomoci rozhodčího porazila 3:6.

Druhý den už začalo play-off a na nás zase jako první čekal “Prostě team”, který znovu porážíme s přehledem 11:3 a tím postupujeme do čtvrtfinále ve kterém nás čekala Opava.
Změnily jsme trosku styl hry něco málo si před zápasem řekli a hned hra vypadala jinak..soupeř během hry nic neukázal, akorát sprostě fauloval a snažil se nás vyprovokovat, ale kluci to nervově ustáli a vrátili jim porážku z minulého dne a vyhrávají 7:3.
Čekala nás dlouhá pauza a finále. Náš soupeř byl 1.SFK Havířov.

Začátek finále pro nás začal lépe a podařilo se nám po pár sekundách vstřelit gól, ale soupeř v zápětí hned odpověděl..kluky to nesložilo a slo na nich vidět, že chtějí hodně vyhrát. Makali jako jeden tým a soupeře nepustili skoro k ničemu a vyhrávají 6:3. Vyhráváme Orca Cup!!!!

Než začalo vyhlášení výsledků turnaje. Vyhlašoval se nejlepší gólman turnaje, který se stal nás gólman Lukáš Kubálek!!!! Velká gratulace klukům. Doufám, že se klukům bude dařit stejně i na nadcházejícím turnaji a to na Ostrava Cupu.