Tréninky na nadcházející léto pro všechny kategorie

Přípravka, elévové a mladší žáci

Všechny tréninky kategorií na školách (Gen. Svobody, Moravská, F. Hrubína) a na bazéně se zde ruší, respektive se přesunují tréninky na pondělí a středu a budou se konat na jiném místě. Budeme pokračovat všichni společně 1x na hale a 1x venku. Prosím všechny rodiče a děti, aby se přesunuli na tyto tréninky, jak ze základních škol, tak z bazénu. Budeme takhle pokračovat celý červen a pak budou mít děti prázdniny. Děti potom začnou trénovat v Září po prázdninách na všech školách, tak jako do teď podle časů a plánu tréninků. vPlán na celý červen:
V pondělí na MSH Slavie od 16:00-17:30.
Ve středu 16:00-17:30 venkovní hřiště Horního Gymnázia

Začínáme již od zítra 3.6. na MSH Slavii
Adresa k Hornímu Gymnáziu Studentská 1198/11, 736 01 Havířov

zde na modré značce, na oválu

Starší žáci, dorostenci a junioři

Všechny 3 starší kategorie mají teď pauzu, asi 14 dní. Ke konci Června jim začne letní příprava s plánovanými halami. Ovšem na jiném místě než mladší kategorie. Vše se dozví ke konci června od trenérů nebo zde na webu.

Tuto letní přípravu podeve Matěj Erbs.