Václav Komačka prodlužuje spolupráci se Slovanem

Václav Komačka prodlužuje spolupráci se Slovanem a bude trénovat mužské áčko i v nové sezóně 2019/2020 a to na palubovkách první ligy. Tento zkušený extraligový hráč, reprezentant a trenér tak bude předávat své zkušenosti i nadále ve Slovanu Havířov. K týmu se připojil v listopadu 2018, kde byl osloven předsedou Jakubem Labuzem. Dokončil s týmem sezónu a splnil hlavní úkol vedení a to udržet 1. ligu po nepovedeném začátku. Komačkův tým postupně porazil Náchod a Petrovice a umístil se tak na konečném 11. místě.

Nyní se však s týmem bude připravovat od začátku sezóny a to by mělo přinést kýžený výsledek a cíl…
V letošní roce nás také čeká i řada nových posil a navrátilců a tak se máte na co těšit. 😊

Rozhovor s hlavním trenérem Vám přineseme již brzy na našem webu.

Slovan