%%100%% Starší žáci

V sobotu 26.9 se vydali starší žáci, doplnění mladšími žáky, do Horní suché na svůj druhý dvojzápas. Našimi soupeři byli Petrovice a rezerva Jablunkova. Bohužel kvůli jistým opatřením, se kterými musíme začít žít se pořadatelé v Horní Suché popasovali na výbornou. Pojďme se tedy podívat, jak to vše vlastně dopadlo.

Petrovice

První zápas nás čekali Petrovice. V prvním kole jsme je viděli hrát s jinými týmy v lize a my jsme věděli na co přesně se máme zaměřit. Petrovice sice měli nějaké šance, ale co nezachránili obránci to vychytal gólman Michal. Zápas vyhráváme obrovským rozdílem a to 18:2.

Jablunkov

Do druhého zápasu sobotního dne vstupujeme s trochu lepší hrou než v minulém zápase. Začínáme plnit pokyny, více se dostáváme do zápasů díky kombinační hře, ale stále to není, tak jak by to mělo vypadat. Šance byli spíše na naší straně a začínáme využívat věci, které trénujeme na trénincích, což je jen a jen dobře, že to dokážeme přenést i do zápasu. Zápas vyhráváme 12:1.

 Sice máme plný počet bodů, ale hra nebyla vůbec ideální. Měli bychom přestat být sobci, přeci jen florbal je kolektivní sport. Dále se vykašlat na body, které jednotlivý hráči získají během zápasu a soustředit se na tým jako celek. Jediné, co můžu pochválit je to, že věci, které děláme na tréninku, pomalu dokážeme přenášet do hry a v tom vidím velké plus pro tyto dvojzápasy.