/* Error on https://tjslovanhavirov.cz/wp-content/plugins/feeds-for-youtube/css/sb-youtube-free.min.css?ver=2.2 : Something went wrong: cURL error 28: Operation timed out after 7000 milliseconds with 17544 out of -1 bytes received */

3. turnaj přípravek se konal na domácí hale Slavia

Tuto neděli odehráli naši nejmladší bojovníci již třetí turnaj. Tentokrát jsme změřili síly s družstvy 1.SC Vítkovice Tygříci, 1.SFK Havířov, FBC Juventus Odry a 1.SC Vítkovice Lvíčata.
V prvním zápase jsme se utkali s 1.SC Vítkovice Tygříci, zde i přes naše nasazení bylo vidět větší množství zkušeností soupeře. Na tomto družstvu chci ukázat zlepšující se hru našeho týmu, protože před měsícem jsme se již s nimi jednou utkali a prohráli 26:O, nyní to byla sice taky prohra ale „jen“ 16:0. Po jednom měsíci!!!!!
V druhém utkání jsme se postavili Juventusu Odry. Dle mého mínění to bylo nejvyrovnanější utkání, bohužel jsme v něm udělali hodně chyb, které soupeř potrestal, ale aspoň dvě branky jsme jim dokázali vstřelit. Utkání skončilo 10:2 pro náš neprospěch.

Ve třetím zápase jsme se zalekli 1.SFK, kterému jsme našimi chybami darovali vysokou výhru, škoda, umíme to mnohem lépe.21:1

Čtvrtý zápas musím vyzdvihnout. Ten jsme hráli s nejlepším týmem turnaje, zkušenostmi nabitými 1.SC Vítkovice Lvíčata. Zde musím naše kluky velmi pochválit, první poločas jsme nevycházeli z úžasu. Kluci nám předvedli krásnou hru, plnou snahy a nasazení a výsledek z poločasu 3:4 mluví za vše. I když jsme nasazení neudrželi a utkání prohráli 3:17, byl to dobrý příslib do budoucna.

Celkově musím kluky pochválit, zlepšují se zápas od zápasu, stále více se hraje i na polovině hřiště soupeře, snažíme se i atakovat soupeřovu bránu. Kluci se mnohem více zajímají o hru, více rozumí pokynům rozhodčích, myslí i na obranu. Celkově práce s hokejkou je mnohem lepší, daří se více i udržet míček na našich holích.