Aktuální informace – březen 2021

Zdravím všechny, věřím, že jste v pořádku a zdraví. Chci vám dát nějaké další informace k situaci kolem pandemie.

Florbalová unie zasedá cca jednou měsíčně a my čekáme na další informace ohledně restartu, utkání a soutěží. V tuto chvíli všichni víme, jaká je situace. Já a celý klub už vyhlížíme jarní počasí a léto. Plán je následující, pokud nám to dovolí situace a vláda, tak začneme dle mého v prvé řadě s tréninkem venku. 2x týdně budeme trénovat na pronajatém hřišti a to platí pro všechny kategorie. Toto je reálný scénář, než se dostaneme do haly. Tréninkový proces poté protáhneme i přes prázdniny tak abychom se připravili na novou sezonu která začíná v září. Už je to rok co stojíme :(, i když klub administrativně funguje, školíme se,pracujeme , nemůžeme vykonávat svou hlavní činnost. Město nás podpořilo opět svou dotací a my tak máme alespoň nějakou jistotu, že budeme fungovat i bez vašich členských příspěvků na kterých jsme existenčně závislí.

V tuto chvíli připravujeme srpnový Kemp o kterém se do konce týdne dočtete na webu a v zóně, kde poté naleznete i přihlášku a také letní turnaje. Bohužel se ke mě donesla informace ohledně plánu zřízení očkovacího centra přímo na MSH ,což pro nás nebude vůbec snadná situace. Uvidíme, čekáme na oficiální informace z města. Podrobnější informace naleznete vždy v klubové zóně. Prosím buďte s námi ať toto období přečkáme společně.

Pokud máte jakýkoliv dotaz neváhejte mě kontaktovat.

Jakub Labuz