Brno první krok?

Další zápas se odehraje zítra v 19:00 na Slavii. Tentokrát našim soupeřem bude Bulldogs Brno, které je zatím 2. v tabulce a snaží se dostat zpět na vrchol a do nejvyšší soutěže.

Zatím si vedou velmi dobře nasbírali 44 bodů za 19 zápasů, ale herně jejich výkony nebyly, tak přesvědčivé, jak bychom čekali. Se spodní polovinou tabulky hráli vyrovnané zápasy a z některých zápasu ztratili i body. Naopak s vrchní tabulkou se jim celkem dařilo a proto jsou teď na 2. pozici.

Naši muži bohužel stále nedosahují bodově po playoff a musí se stát zázrak v podobě všech vyhraných náhod, sportek, losů a dalších zlatých věcí, aby byli v předkole playoff. Nic není nemožné a všichni to ví. Stačí zabrat a dosáhnout dobrými výkony všech maximálních bodů a modlit se.

Přijďte nás podpořit již zítra od 19:00 na Slavii. Zápas proti Torpédu byl hodně ovlivněn díky podpoře z Vaší strany. Děkujeme a přijďte i zítra, abychom mohli vybojovat další vítězný zápas!!!