Bronzoví elévové

V neděli 4. listopadu se naši elévové představili na Slavii. Tohoto turnaje se dále zúčastnili týmy ZFK AQM Petrovice, FBC AGA24 Český Těšín. Florbal Exelsior Havířov a 1.SFK Havířov.


Elévové se měli hned v prvním utkání představit proti jednomu z nejtěžších soupeřů – Exelsioru Havířov. Zápas byl od prvních vteřin vyrovnaný a kluci opravdu bojovali až do konce, i když v celkovém součtu prohráli 14:13.Druhý zápas s Českým Těšínem už byl o něco poklidnější, jelikož chlapci kontrolovali výsledek a dovedli zápas do vítězného konce v poměru 17:6. S SFK Havířov to bylo ovšem jedno velké trápení, ale od minulých zápasů to byl nejlépe převedený výkon a sice prohráváme 10:17, ale za výkon co předvedli, se nemusejí vůbec stydět. V posledním zápase byl výkon kluků už hodně ovlivněný únavou, ale nakonec díky zběsilé koncovce tento zápas vyhráváme v poměru 13:10.

Po jednom velice vyrovnaném zápase, vysoké výhře, po nádherné koncovce a odpracovaném zápase si odvážíme z tohoto turnaje 3. místo.

 

Zápasy

TJ Slovan Havířov – Florbal Exelsior Havířov 13:14

FBC AGA24 Český Těšín – TJ Slovan Havířov 6:17

TJ Slovan Havířov – 1.SFK Havířov 10:17

Z.F.K. AQM Petrovice – TJ Slovan Havířov 10:13

Sestava: Čapková, Čellár, Hlaváček, Javorský, Kajzar, Král, Matušek, Uher, Adamiš, Adamišová, Hoňková, Kroček, Mrázek, Vachtarčík, Pokorný