Co čeká mužské áčko?


Mužské áčko bude bojovat, v průběhu měsíce o udržení v první lize, proti Náchodu. První kolo, které jsme odehráli doma, tak jsme porazili Náchod 12:3. Ke konci sezóny jsme odehráli utkání s Náchodem u nich na palubovce a utkání jsme prohráli 5:6. V boji o udržení proti Náchodu se bude hrát na čtyři vítězné zápasy, tedy celkově se může hrát sedm zápasů.

Tento víkend mužské áčko odehraje dva zápasy proti Náchodu, na které jste srdečně zvaní. V sobotu na městské sportovní hale Slavia v 15:00 se odehraje první zápas. Následovně hned druhý den se bude hrát zase na Slavii v 18:00.

Textový odkaz na sobotní utkání

Video přenos na sobotu


Textový odkaz na nedělní utkání

Video přenos na neděli

Můžete se těšit na krásnou podívanou, protože po základní části se týmy vždy semknou a začíná teprve ten pravá boj. Přijďte podpořit náš tým. Neproseďte celý víkend doma a pojďte fandit našemu týmu. Vstup na všechna utkání jsou zdarma!!

Další víkend se přesunujeme na utkání do Náchoda, kde zase odehrajeme oba dva dny, sobota neděle, na jejich palubovce. Pevně doufáme, že mužstvo dokáže zabojovat a udržet ligu a to ne jen kvůli sobě, ale hlavně kvůli vám, kvůli fanouškům a hráčům v tomto klubu, aby byli pyšní na svůj klub. Děkujeme za vaši podporu i nádale!!!!!!!