Další první místo elevků na turnaji

Ve studeném sobotním ránu se naši elévové vydali na další turnaj, a to konkrétně do Bystřice. Všichni byli natěšeni, jelikož po delší pauze, si zase mohli zahrát soutěžní utkání. V Bystřici na nás čekali soupeři z Jablunkova, Orlové, Petrovic a z Krnova.

Jakmile byla připravena hala, mohli jsme se utkat s prvním z našich soupeřů, s Jablunkovem. Všichni jsme věděli, že to nebude jednoduchý zápas. Hlavně i díky tomu, že v hale byla neskutečná zima a v šatnách neskutečné horko. Naši elévové vstoupili do zápasu a rvali se jako tygři. Chtěli zase vyhrát, i když to byl těžký soupeř, tento zápas vyhráváme.

Po hodinové pauze jsme odehráli zápas proti týmu z Petrovic. Minulé zápasy byly celkem vyrovnané a nebylo tomu i teď. Oba týmy se snažily předvést vše co umí a na konci zápasu, i díky trochu štěstí, jsme tento zápas vyhráli.

Ve třetím duelu nás čekal zápas proti Krnovu. Už od samého začátku se kluci a holky těšili. Šlo vidět ten rozdíl v kvalitě obou týmu, aby ne, když polovina hráčů z Krnova byla ještě věkem přípravka. Rozdíl byl patrný a konečný výsledek tomu také odpovídal. Zápas sice vyhráváme, ale s herním projevem nemůžeme být spokojeni.

Poslední zápas a taky zápas o první místo jsme odehráli proti Orlové. Trenéři řekli jasně, co očekávají od všech zúčastněných v zápase. Každý hráč i hráčka dostali pokyny, které během zápasu musí plnit, a nakonec vyhráváme i tento zápas a můžeme tedy začít slavit další letošní prvenství.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem rodičům za vytvoření super atmosféry, za kterou by se nemuseli stydět ani naši muži a za dopravu do Bystřice. Opět bych chtěl vyzdvihnout naše gólmany, kteří se zlepšují den ode dne a jejich těžká práce pomalu přináší zasloužené ovoce.

Sestava: Matušek, Kroček, Janovský, Mrázek, Uher, Král, Čapková, Kajzar, Čellár, Adamiš, Adamišová, Pokorný, Vachtarčík, Javorský, Bela, Hlaváček

Elévci nám tuto sezónu dělají velkou radost. Zlepšují se den co den, trénink co trénink a hlavně je to baví a to je hlavní. Jsme pyšní na jejich výkony a doufáme, že do konce sezóny posbírají ještě nějakou tu placku.

Krátké videa z turnaje můžete sledovat pomocí kliknutí odkaz zde https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2234590963260246&id=941236152595740&notif_t=page_post_reaction&notif_id=1551211414079944&ref=m_notif <<<

Nebo zde https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2234591999926809&id=941236152595740&notif_t=page_post_reaction&notif_id=1551187880701512&ref=bookmarks