Dorostenci nadělovali na domácí hale

O tomto Velikonočním víkendu hráli naše dorostenecké naděje doma proti Mvilu Ostrava a proti Orce Krnov.
Naši se před těmito duely potáceli u dna tabulky a nálada v týmu po zpackaných posledních dvou kolech nebyla nijak valná.

Avšak této kategorii byl navýšen počet tréninkových jednotek a došlo i ke změně trenérského plánu.

V prvním zápase jsme nastoupili proti Mvilu který se nacházel na druhém místě tabulky. Nastoupili jsme s pokorou a hlavně s chladnou a klidnou hlavou. To přineslo své ovoce hned v úvodu, kde se nám povedlo vstřelit dvě branky a to jak z hole dorostenců tak starších žáků. Hráli jsme pouze na dvě lajny, aby se hráči dostali do tempa. Kluci hráli výborně a ten kdo navštívil domácí halu určitě nelitoval a mohl shlédnout parádní a rychlý florbal. Utkání jsme vyhráli 5:3.

V druhém utkání jsme narazili na Orcu Krnov, která nám v posledním duelu nadělila hned 7 branek.
Na utkání jsme se připravili dobře a to jak fyzicky tak takticky. Kluci chtěli soupeři porážku oplatit a to se povedlo! Hráči konečně vnímali trenéra a do puntíku plnili jeho pokyny. To neslo své ovoce. Byla to smršť branek, kde jsme skvělou kombinační hrou a pressingem donutili soupeře k chybám a nadělovali jsme jako o Velikonocích. Konečný stav byl 11:1 pro naše.
6 bodů je doma a my jsme se rázem ocitli na 4 místě tabulky 2. nejvyšší dorostenecké ligy!

Děkujeme soupeřům za zápas a divákům za podporu. Jen tak dál…