Dorostenci po víkendu bez bodů

V neděli 27. 9. 2015 odehráli naši nadějní dorostenci své první utkání v druhé nejvyšší lize a to v Třinci. V prvním zápase jsme se střeli s Horní Suchou. Utkání bylo vyrovnané avšak plné nepřesností a faulů z obou stran. Naši se dostali do vedení a byli lepším týmem zejména v druhé třetině. To však k vítězství nestačilo a nakonec jsme prohráli po individuálních chybách 2:5.
V druhém utkání jsme narazili na domácí Třinec. Zde opět naši kluci, doplnění o starší žáky byli v utkání lepší a drželi míček na svých florbalkách. Avšak ani vedení 4:0 nestačilo k vítězství našich kluků. Velice pěkná předvedená hra, jenž zdobila náš tým k vítězství nestačila a Třinečtí otočili svou bojovností zápas ke svému vítězství 7:5. Naši kluci bojovali ale k zisku prvních bodů to nestačilo.

TJ Slovan Havířov FBC Ossiko Třinec 5:7
FbK Horní Suchá TJ Slovan Havířov 6:2