Dorostenci po víkendu s 6 body!

Včera naši dorostenci odehráli svůj domácí turnaj, na kterém měli odehrát hned 3 zápasy.

Naši hoši letos odvádí dobré výkony, které jsme však nebyli schopni proměnit v bodový zisk. Trenér dorostenců Jakub Labuz však zná své hráče, a kladl jim na srdce, že kýžené úspěchy přijdou v půlce sezóny a to se také potvrdilo. Tvrdá fyzická práce na tréninku a bojovnost přinesli po tomto turnaji hned 6 bodů z 9.

V prvním zápase jsme nastoupili proti Horní Suché, kterou se nám povedlo zaskočit hned od začátku rychlými góly. Naši kluci do tohoto zápasu vlétli po hlavě a povětšinu hry drželi míček na svých florbalkách. Nebýt našich zbytečných vyloučení jednalo by se o výborně zvládnutý zápas. Na konci na tabuli svítilo skóre 4:1 pro naše kluky.

V druhém zápase nás čekal tabulkově lepší soupeř Petrovice, začátek jsme trochu prospali a nechali jsme soupeře vstřelit první branku. Avšak po první přestávce se kluci semkli jako tým a začali opět makat a dřít. Což po velké bitvě nakonec znamenal zisk dalších 3 bodů a konečné skóre 5:4.

V třetím zápase, na který jsme ještě museli najít zbytek sil, jsme nastoupili proti Třinci. Naši kluci chtěli hrát florbal a mohu říct, že byli i herně lepším týmem. Bohužel však naše chyby v obraně nás stáli dvougólové manko, které jsme pak museli dohánět v druhé polovině hry, kde jsme se dotáhli na soupeře o jedinou branku. Výborně naše domácí kluky podržel brankář Jirka Fusek, který byl jistotou v naší bráně. Nakonec ale soupeř opět po naší chybě skóroval a odskočil na konečný stav 3:5. Gratulujeme soupeři a děkujeme mu za bojovnost a čistou hru.

Na závěr bych rád kluky opravdu pochválil za předvedenou hru, byl to hezký florbal v našem podání, kde každý měl svůj podíl na 6 bodech s podporou výborného golmana. Jen tak dál 🙂