Dorostenci v Třinci

Dorostenci odehráli v Třinci jen jedno utkání, které hráli proti Letce. Letka bohužel dlouhodobě trpí na to, že nemůže doplnit kategorii Dorostenců a proto hráli v 6 lidech. Dorostenci sice utkání nepodcenili, ale zase na druhou stranu do toho nedali všechno. Přizpůsobili se hře soupeře a nemělo to tempo.

Celkový výsledek byl 11:4 pro Slovan o góly se postaral 1. Nikolas Hlaváček 2. Daniel Vávrů 3. Radek Ivanovič (Richard Uher) 4. Dominik Olšar (Nikolas Hlaváček) 5. Daniel Kroček 6. Nikolas Hlaváček (Richard Uher) 7. David Kolodziej (Radek Ivanovič) 8. Radek Ivanovič (František Pokorný) 9. Jan Čellár (Martin Kajzar) 10. Jan Čellár (Martin Kajzar) 11. Radek Ivanovič (František Pokorný)

Dorostencům se moc nedařilo, ale i tak se jim podařilo postoupit do lepšího koše. Do konce sezóny jim chybí ještě 7 zápasů a mají co dohánět.

Nejlepší hráč je zatím starší žák Richard Uher s 26 body, v zádech má Nikolase Hlaváčka s 16 body.

Celý sestřih ze zápasu se můžete podívat na našem YouTube kanále, když kliknete ZDE.