Dorosti Slovanu se konečně probouzejí !

V sobotu 17.10.2015 absolvovali dorosti další dvojkolo utkání a to ve SH na Čeladné.

První utkání začalo již v 9 hod.ráno a čekal je celek Vikingů z Kopřivnice. Dobře rozehraný zápas, ve kterém vedli již v poměru 4 : 1 ztratili pouhých 20 sec. před koncem utkání. Opět se tak projevila taktická nevyspělost a hlavně zřetelná nepohoda v mužstvu, když se dostane pod tlak a přestane se mu dařit. Varovným nedostatkem jsou přesilovky, které prostě dorostům nefungují. Pomalé a příliš statické. Jedna z příčin, že jasně vyhrané utkání nakonec s vypětím zremizovali 4 : 4 .

Branky : 2x D.Chládek, 2x T.Lepík

Druhé utkání proti mužstvu Frýdku – Místku zahráli kluci již podstatně líp. Zapoměli na rozepře mezi sebou a hráli konečně jako tým. V tomto utkání je ze střídačky vedl D.Bernatík, který je doslova dotlačil k vítězství v poměru 5: 1. I když ani zde se nevyhli chybám, hráli jako celek. Navíc v pohodě zvládli i obávanou poslední třetinu a nakonec ji remizovali v poměru 1 : 1. První čtyři body do tabulky a první náznak postupu v tabulce směrem vzhůru.

Branky : 1x M.Raška, J.Skupin, T.Lepík, D.Kukla a V.Smyček