Double turnaj přípravek a faux-pas na Juniorce?

O víkendu nám hrály obě přípravky, které se umístily na 2. a 3. místě. Přípravka modrá odehrála hezký turnaj, Kluci si pomalu a jistě zvykají na turnaje a už se těší na další. Posledním zápase po boji s Kopřivnicí padla. Kluci sice prohrávali 0:4, ale ještě se stačili zvednout a dotáhli skóre na 3:4. Bohužel, ale na vítězství to nestačilo. Kopřivnice si dokázala uhlídat náskok a nakonec zvítězila 5:3. Přípravka bere stříbro!!

Přípravka bílá

I druhá přípravka odehrála turnaj o víkendu. Turnaj odehráli v Rožnově. Nakonec vybojovali v celkovém součtu 3. místo na turnaji a odvezli si placku. Bohužel nestačili na soupeře, který je přetlačil.

Dorostenci

Své si odehráli i dorostenci, kteří hráli na menší hale v Bolaticích, kde se utkali s Karvinou a Mvilem. Hravě si poradili se soupeřem z Karviné, kdy po třetinách 3:0, 3:2 a 4:0 uštědřili soupeři desítku. Dorostenci jasně diktovali tempo a odehráli super utkání. Do druhého utkáni se vstupovalo trochu hůře. Sice po první třetině svítilo na tabuli skóre 4:2 pro Slovan, ale Mvil dokázal dotáhnout skóre o jeden gól po první minutě ve druhé třetině. Naštěstí se hra zvedla a vstřelili další 4 góly. Soupeř jen korigoval skóre na konečný stav 8:5.

Junioři

Junioři odehráli další dvojkolo doma, kde se utkali s Otrokovicemi a Zlínem. Bohužel zápas s Otrokovicemi bude řešit disciplinární komise, protože si přivezli chlapci asi špatného juniora, který pak udělal po konci utkání faux-pas. Asi šáhli do špatného hrníčku a junior se jmenoval úplně jinak něž měl a hlavně vypadal jinak než měl. Po ukončení zápasu ještě stihl utéct do prostoru s brankami, stoly a židlemi, bohužel při své smůle si popletl šatny a rozhodčí si pro něj došli.

Komentář soupeře k utkání : Dnešní uspávací výkon domácích nás neuspal a výhra 4:3 byla zasloužená a těší nás. Jde vidět, že na takové týmy máme s přehledem, musíme to dokázat i příště. (Koníček Miroslav)

Doufáme, že Otrokovice nebudou v tomhle pokračovat i příště…

Zápas se Zlínem nezačal vůbec špatně. První třetina skončila 1:1, bohužel pro juniory druhá třetina byla drtící a skóre 2:6 byl hodně zlý. Zlín si už pohlídal třetí třetinu a konečný stav byl 4:8.


Muži A

Muži marně hledají cestu ven z propasti, do které se dostali. Bohužel je čeká play-down, i přes to že by vyhráli všech 5 kol, co zbývá. Teď se spíše budou soustředit na play-down boje!!!