Důležitá data soustředění a turnajů

Vážení rodiče,

i v letošním roce náš čeká celá řada velkých akcí. V první řadě to je nejdůležitější akce prázdnin soustředění. Letos jsme zvolili Bystřici, kde mají děti vše potřebné v jednom areálu a to halu, venkovní hřiště, ubytování s jídlem, bazén a v neposlední řadě i workoutové hřiště. Chceme se také zúčastnit největšího florbalového turnaje na světě Prague Games a Ostrava Cupu. Na závěr bychom se chtěli s vámi sejít u dobrého jídla a pití, podělit se o naše zkušenosti s dětmi, zasoutěžit si a předat i nějaké ty ceny a to vše na akci ukončení sezóny. Podrobnosti připravujeme a budete o nich informováni prostřednictvím webu a našich trenérů. Zde jsou termíny plánovaných akcí, abyste si mohli naplánovat dovolené a tábory pro vaše děti.

Termíny akcí:

Ukončení sezóny – Horní Bludovice – červen – termín bude upřesněn

Turnaj – Ostrava Cup 10-12.6 2016

Turnaj – Prague Games 6-9.7 2016

Soustředění – Bystřice 10-15.7 2016


 

Děkujeme

Jakub Labuz