Elévci hráli turnaj v Bohumíně

Další turnaj absolvovali naši elévci tuto sobotu v Bohumíně. Hned při příjezdu jsme viděli naše soupeře, kteří byli i o půl metru vyšší než někteří naši hráči. Přijeli jsme také oslabení o naše stabilní brankáře, takže se v bráně střídali ti, kteří měli odvahu to zkusit.

Postavili jsme se týmům Letky Ostrava, Tigers Ostrava, Škorpioni Ostrava a Juventusu Odry. Hrálo se opět na dvě hřiště a výsledky se sčítaly. Když se naši kluci zlepšují, stále to v této kategorii nestačí. Někteří se krásně zapojují, jdou do soubojů, ti menší mají snahu, ale ta nestačí. Všechny týmy nás přehrály a ani ve střelách na bránu se nám nedařilo. Páté místo v turnajích stále okupujeme my. V bráně musím pochválit Matěje Kovára a Mattea Lacerdu. V poli bylo vidět zlepšení u Davida Bartka a Onřeje Lipiny.

Věříme, že naši nejmenší hráči vydrží a v příští sezóně budou již rovnocennými soupeři.