Elévci odehráli svůj první turnaj

V sobotu 3.10.2015 nastal ten očekávaný den pro naše nejmenší hráče , aby zjistili jak to chodí na turnajích. Zůčastnili jsme se hned turnaje elévků, přitpom jsme měli celý tým mladších dětí, do kategorie elevků by patřili jen dva. Hrálo se na dvě hřiště, kde se střídali vždy 3 hráči.Tímto systémem se do hry zapojí všechny děti častěji, ale i skóre roste rychleji.

V premiéře jsme se utkali s družstvem Rožnova pod Radhoštěm, kdy jsme se na hřišti doslova rozkoukávali. Neměli jsme zkušenost se střídáním či s pokyny rozhodčích. Děti to braly jako hru, zábavu a občas se zajímali více i o stav haly ve které jsme hráli. Skore 35: 3.

Ve druhém utkání jsme se utkali s Paskovem, kde jsme se již začali zapojovat do hry a byly k vidění i hezké zákroky.Při závěrečním hvizdu bylo na tabuli 34:2

V dalším utkání jsme pro malý počet hráčů Frýdku Místku hráli jen na jedno hřiště. Přesto se do hry zapojili úplně všichni naši bojovníci, nikdo neseděl na střídačce. Utkání skončilo 20:1

V poslednm zápase jsme se střetli s domácí Letkou Ostrava, která měla na turnaji nejvíce hráčů . Ikdyž zápas skončil 41:7 už jsme občas byli i srovnatelným protivníkem a rychle jsme se sžívali s turnajovým způspobem hry.

Velikou radost měli naši hráči i z celkově 5 místa, když obdrželi malý pohárek a sladkost pro každého hráče. Určitě se v našem týmu vyjímal Lukáš Zelina, nejzkušenější hráč a autor všech našich branek.
Naše hra se po celou dobu zlepšovala a když si uvědomíme, že některé děti měly za sebou jen pár treningů a zatím se sžívají s hokejkou a byly o poznání mladší, tak si myslím, že zasluhují veliké uznání a pochvalu za to, jak si vedly. Chvilku to ještě bude trvat, než zkušenosti získají, ale určitě v našich řadách rostou velcí hráči a bojovníci. Kluci vydržte!!