Elévci ve Stonavě

I v tomto předvánočním shonu si našlo 13 dětí čas a zúčastnilo se dalšího turnaje Elévků, tentokrát ve Stonavě. Opět připomínám, že v této kategorii se hraje současně na dvou hřištích a výsledky se sčítají.

V prvním zápase jsme se utkali s FBK Škorpioni Ostrava. Tyto rozjezdy nám váznou nejvíc a proti zkušenému soupeři to je hodně znát. Sice hned v počátku nás poslal Lukáš Zelina do vedení, ale pak převzali otěže zápasu soupeři a prohráli jsme 43:1

V druhém jsme změřili síly s týmem FBC Vikings Kopřivnice. I tento soupeř trestal naše chyby, ale i přesto jsme mu dokázali vstřelit 8 golů a prohra 44:8

Ve stejném duchu se neslo i další utkání se suverénem tabulky Elévků s 1.FBC Karviná, které jsme prohráli 52:6

V posledním jsme narazili na ZFK Petrovice, které jsme dokonce na jednom hřišti porazili, ale v součtu to byla zase prohra 42:11

Musím naše bojovníky pochválit, na jednom hřišti se hrála téměř vyrovnaná hra, na druhém jsme ještě nestačili. Sice jsme se snažili hlídat si hráče, ale jaksi nám často utekli. V brance se opět blýskl Ondra Hlaváček, jehož zákroky se velmi zlepšují, V poli se k Lukáši Zelinovi připojují další kluci a roste nám šikovná lajna. Naší předností je snaha a bojovnost, to že i přes tu řadu proher to nevzdáváme a příště do toho půjdeme zas a jednou to přijde!!!