Elévové jsou na prvním turnaji stříbrní

V neděli 23. září začala sezóna i elévkům a to ve Stonavě. Los nám přiřkl soupeře z Karviné, Paskova, Horní Suché a z dalekého Rožnova.

První zápas byl proti soupeři z Karviné. Z minulé sezony šlo na klucích vidět respekt, ale pouze do doby, kdy zazněla píšťalka a nám se podařilo vstřelit po pár vteřinách první gól. Nervozita z prvního zápasu upadla a strach ze soupeře také. Po velké přetahované svítilo na světelné tabuli skóre 10:9 a elévové si mohli připsat cenný skalp proti tomuto silnému soupeři.

Ve druhém zápase nás čekal tým z dalekého Rožnova pod Radhoštěm. Nikdo nečekal, že zápas proti Rožnovu se bude odehrávat v takovém stylu. Po skončení zápasu všichni viděli skóre 31:3. Kluci si tak mohli z chutí zastřílet.

Ve třetím zápase na nás čekali kluci z Paskova. Věděli jsme, že to bude velice těžký soupeř. Bohužel kluci měli v hlavách předcházející zápasy a mysleli si, že to půjde samo. Kluci nebojovali, nervali se, nemakali. Podle toho se taky zápas vyvíjel. A my si připisujeme první vysokou prohru 20:7.

Poslední, čtvrtý zápas našeho týmu, byl tým z Horní Suché. Tohoto soupeře dobře známe. Před zápasem dostali jasné pokyny. Během zápasu je do puntíku plnili, byl vidět opět pohyb na hřišti, bojovnost, dravost. Kluci hráli jako tým a i díky tomu jsme tento zápas vyhráli 21:12.

Na začátek sezóny jsme skončili ve Stonavě na 2. místě, kde jsme si připsali tři výhry a jednu prohru. Skvělý výsledek, a to hned na začátku sezóny. Gratulujeme

Zápasy:
1. FBC Karviná – TJ Slovan Havířov 9:10

1. FBC Rožnov p/R – TJ Slovan Havířov 3:31

TJ Slovan Havířov – PASKOV SAURIANS 7:20

TJ Slovan Havířov – FbK Horní Suchá 21:12

 

Sestava: Hlaváček, Bela, Král, Javorský, Čellár, Uher, Pokorný, Kroček, Adamiš, Adamišová, Matušek, Hoňková, Vachtarčík, Mrázek