Elévové v Horní Suché byli PRVNÍ!

V sobotu 25. 1. 2020 jsme poměřili své síly v nedaleké Horní Suché turnaj proti týmům z Horní Suché, Frýdku-Místku, Českého Těšína a Orlové, kde jsme vyhráli 1. místo.

TJ Slovan Havířov – FBK Horní Suchá

První zápas jsme se rozehráli s Horní Suchou. Naše mužstvo vědělo, že tohle určitě nebude jeden z nejtěžších zápasů. Tím lépe pro nás, jelikož jsme všichni hráli naši známou rozespalou hru, kde jsme spálili plno šancí. Naštěstí tento zápas vyhráváme 12:10.

TJ Slovan Havířov – 1.FBK Eagles Orlová

Do tohoto zápasu jsme opět naskočili ospalí. První třetina byla hrozná z naší strany! Orlová nás strašně dotahovala. Naštěstí se po promluvě trenérů při přestávce mužstvo vzpamatovalo a začínáme již na plno hrát, odskočili jsme od jejich hry o pár levelů výše a začali střílet víc na bránu. Zasloužená výhra 16:5.

TJ Slovan Havířov – FBC Frýdek-Místek

Tenhle zápas jsme věděli, že bude jeden z nejtěžších. Proto jsme naskočili do hry s nejistotou, ztráceli míčky a nahrávali soupeřovi. Ten samozřejmě dokázal získané míčky doťukat do branky. Začali jsme ze startu prohrávat 2:0. Naštěstí jsme se z těchto rychlých gólů otřepali a ihned na to reagovali. První polovina skončila 5:5. O přestávce trenérům nezbývalo nic jiného, než namíchat mladší kategorii se starší a trochu urovnat lajny a trochu namotivovat hráče. Po velmi napínavé druhé polovině, kdy obě strany hrály svou nejlepší hru vyhráváme 16:13.

TJ Slovan Havířov – FBC Český Těšín

Poslední zápas jsme hráli s našim již známým protivníkem. Do tohoto zápasu jsme šli, že chceme ty nejkrásnější medaile turnaje. Naskočili jsme v tempu, které nám zůstalo ze zápasu s Frýdkem. Dostali jsme se hned ze startu do vedení a v první polovině vyhráváme 12:2, už jsme tušili, že když něco nepokazíme, tak zlato je naše. Druhou polovinu jsme hru kontrolovali, byli jsme rychlejší na míčku a více si nahrávali. Výhra 28:4.

Vyhráli jsme všechny zápasy tudíž si odnášíme první místo z turnaje! Díky skvělým bojovným výkonům jsme se mohli radovat. Snad se půl rok tréninků ukáže u nových kluků a holek a budeme sbírat další skvělá umístění!! Děkujeme všem za turnaj.

David Třetina