Havířovské charitativní derby

A máme to opět tady. Havířovské florbalové derby tentokrát v charitativním duchu. Zápas, na který se těší většina fanoušků Slovanu i Pegresu. Zápas, kterým chceme přispět na dobrou věc a pobavit všechny havířovské florbalové fanoušky. V prvním vzájemném zápase v letošní sezóně zvítězil Pegres 8:6, proto máme soupeři co vracet. “Věříme, že dorazí spousta fanoušků. Naši kluci mají stále šanci se vyhnout se playdown, i když víme, že to bude velice těžké “podotknul vedoucí mužstva Jakub Labuz. Druhé vzájemné utkání v této sezóně pořádáme my jako domácí tým 😊. Pro naše fanoušky Slovanu Havířov bude vyhrazena celá prostřední část tribuny.

Utkání se odehraje v pátek 16. 2. 2018 v 18:00. O přestávce se bude konat utkání hendikepovaných florbalistů, dále se utkají elévy obou družstev v přátelském zápase. Vstup bude otevřen již od 17:30 tak dorazte dříve, vyhnete se frontám u vstupného, které je stanoveno na 30 Kč.

Prosíme naše fanoušky, aby si sebou na halu vzali také trubky, dresy, bubny a řehtačky a hlasitě pomohli našim chlapům v tomto těžkém zápase. Na chtějí zvítězit a udělají pro to maximum. Bez podpory fanoušků to ale nezvládnou.

Uvidíme se tedy v pátek v 18:00 na MSH.

Děkujeme