Havířovské derby je tady

TJ Slovan HavířovFlorbal Excelsior Havířov

Havířovské florbalové derby je tady. Zápas sezóny, který má náboj a na který se musíš přijít podívat. Oba celky za sebou mají již 5 kol. Torpédo si připsalo dvě výhry a domácí Slovan je zatím bohužel bez bodů. Nastupují proti sobě úplně nové týmy, než tomu bylo v loňské sezoně, omlazené a prezentující se útočným florbalem. Bez tvé pomoci v hledišti to naši chlapci nezvládnou. Klubové barvy znáš, tak si přines dres, bubny a trubky a probuď své hlasivky. V první přestávce nás čeká utkání mladších žáků obou týmů. V té druhé si slosujeme vstupenky a můžete tak vyhrát nějakou tu cenu. Přijď fandit a podpořit naše mužstvo na toto utkání, které je pro nás hráno jako domácí. My jsme na MSH doma!

Pro naše fanoušky bude vyhrazena prostřední tribuna. Očekává se velká návštěva tak přijďte s dostatečným předstihem.

Kdy: Sobota 12.10.2019 v 18:00 hod
Kde: MSH
Vstupné 20kč

Děkujeme a budeme se na Vás těšit