Havířovské DERBY ve statistikách

12. Havířovské DERBY je zde. Jedna z nejlepších sportovních a kulturních akcí je tady. Velká podívaná hodná velkému Finále. Kdyby se sezóna skládala jen z těchto zápasu nikdo by se nezlobil,ale o to více si jich vážíme. Čeká Vás bohatý program, který si pro Vás připravili kolegové z Torpeda. Největší florbalová podívaná ve statistikách hovoří jasně. Jedenáct zápasu za námi. Devět z nich skončilo v základní části. Dvě z nich muselo rozhodnout prodloužení.

Slovan se nachází na 5. Pozici s dvanácti body. Torpedo naopak je na 3. Pozici s patnácti body. Slovan může dotáhnout čelo tabulky a Torpedo naopak odskočit.

Nejlepší střelec aktuálního ročníku za Slovan je Tomáš Prus, který nastřílel 9 branek. Jeho protějšek z Torpeda Jakub Vilím, který má na kontě 11 branek.

Z historických tabulek k nám promlouvají jejich aktéři, kteří se nesmazatelně zapsali. Tomáš Daniš, Petr Skácel a Michal Kozelský, tito hráči byli nejvíc viděni v těchto zápasech. Samozřejmě jich bylo mnohem více, kteří mají vroubek u všech fanoušků a každý je buď miluje nebo nenávidí, jako například Matěj Erbs nebo Petr Řezáč.

Na druhé straně máme trio nejlepších hráčů Vojtěch Mžyk, Matěj Černý a Adam Klimeš. Za svoji éru či éru Havířovských derby byli hodně viděni. Hráči, kteří rozhodli pár utkání a pomohli svému týmu dobít Havířov. Další a další bychom mohli zmiňovat, každý by si našel toho svého oblíbence.

Dnes večer od 19:00 můžete sledovat bitvu o Havířov. Všichni si vezměte své oblíbence fanouškovské náčiní a přijďte fandit s námi. Slovan má svůj sektor na tribuně a to úplně zadní tribuna na konci haly, kde se všichni sejdeme!!!