HAVÍŘOVSKÉ DERBY

Tento PÁTEK nás čeká další havířovské derby na Slavii. Od 19:00 se na Vás těšíme v plné polní. Oba havířovské celky se celkem trápí v této sezóně. Zatím co Torpedo bylo ještě na hraně 10. místa, to Slovan bohužel stále stálice posledního místa.

Celkové skóre ve všech havířovských zápasech je lepší pro Torpedo. Z celkových 10 zápasu vyhráli 7 zápasů v základní části, 1x v prodloužení a 1x na nájezdy. Slovan dokázal urvat výhru jen jednou ze všech zápasů. Skoro každé utkání bylo vyrovnané již od sezóny 2015/2016. Celkové skóre je 63:86. Průměrná návštěvnost na derby je 404 diváků podle statistik Českého florbalu. Uvidíme kolik covidových diváků uvidíme v hledišti na tomto 11. derby.

Těšíme se na všechny co přijdou, ale nezapomeňte na covidové pravidla pro vstup do haly a vstupné 30 Kč. Pro zrychlení fronty u vstupu si nachystejte QR kódy, které budeme u vstupu kontrolovat. Během přestávek se můžete těšit na naše malé sportovce, kteří si zahrají přátelské utkání proti sobě a soutěž o hodnotné ceny.

PÁTEK VEČER OD 19:00 MSH SLAVIE!!!