Havířovské florbalové derby je tady

Florbal Excelsior Havířov – TJ Slovan Havířov

Havířovské florbalové derby je tady. Zápas sezóny, který má náboj a na který se musíš přijít podívat. Oba celky za sebou mají již první dvě kola. Torpédo si připsalo dvě výhry a Slovan zatím bohužel bez bodů. Nastupují proti sobě úplně jiné týmy, než tomu bylo v loňské sezoně, omlazené a prezentující se útočným florbalem. Bez tvé pomoci v hledišti to naši chlapi nezvládnou.Klubové barvy znáš, tak vem bubny a trubku a probuď své hlasivky. V přestávce vás čeká zajímavý program a taky se utkají elévy obou týmů. Přijď fandit a podpořit naše mužstvo na toto utkání, které je sice pro nás hráno jako venkovní ale my jsme na MSH taky doma!

Kdy: Pátek 21.9.2018 v 18:00 hod
Kde: MSH
Vstupné 30kč

Děkujeme a budeme se na Vás těšit