Havířovské florbalové derby je tady!!!

A máme to tady. Havířovské florbalové derby. Zápas, na který se těší většina fanoušků Slovanu i Torpéda. Zápas, který ukáže, kdo je králem florbalu v Havířově. Po roční pauze se opět tito dva nesmiřitelní rivalové utkají na domácí MSH a to poprvé v 1. lize. “Věříme, že dorazí spousta fanoušků a bude tak naplněna celá kapacita haly což je 450 diváků, “podotknul hrající trenér Slovanu Petr Skácel. První vzájemné utkání v této sezóně pořádá Torpedo Havířov. Z toho důvodu si jako pořadatelská strana vybrala celou střední tribunu. Pro naše fanoušky Slovanu Havířov bude určena levá a pravá část tribuny.

Utkání se odehraje v pátek 17. 11. 2017 v 18:30. O přestávce se bude konat bohatý přestávkový program, dále se utkají mladší žáci obou družstev v přátelském zápase. Vstup bude otevřen již od 17:30 tak dorazte dříve, vyhnete se frontám u vstupného, které si domácí Torpedo stanovilo na dvacetikorunu.

Prosíme naše fanoušky, aby si sebou na halu vzali také trubky, bubny a řehtačky a hlasitě pomohli našim chlapům ze Slovanu v tomto těžkém zápase. Na chtějí zvítězit a udělají pro to maximum. Bez podpory fanoušků to ale nezvládnou.

Uvidíme se tedy v pátek v 18:30 na MSH.

Děkujeme

oficiální plakát k utkání: