Informace k Ostrava Cup Junior

Ostrava cup

Již tento pátek 1.6.2018 začíná tradiční mezinárodní turnaj Ostrava Cup Junior a náš oddíl zde vyslal hned tři družstva a to elévy, starší žáky a dorostence.

Sestavy již byly vybrány trenéry družstev. Sebou by si děti měli vzít svačinu a pití a také oba dresy(pokud máte) a také 300 kč na startovné a náramek. Omluvenky do školy dostanete na místě. Náramek umožňuje cestovat zdarma MHD po Ostravě a také samožrejmě nastoupit k utkání. Dále děti dostanou navíc balenou vodu.

Sraz bude vždy hodinu před utkáním na dané hale dle rozpisu. Tedy při prvním utkání Elévy ve 12:30 Bonver Aréna. St. Žáci 8:45 Sareza a Dorostenci 8:45 ČPP Aréna. Prosíme rodiče aby zůstali společně s dětmi mezi zápasy(velké prodlevy nebo přesuny) jelikož na turnaji bývá spousta dětí a veliký chaos a pomohli tak s organizací.

Zodpovědní trenéři:

Elévy – Lukáš Rada
Starší Žáci – David Chládek
Dorostenci – Matěj Smeták

Rozpis utkání:

Děkujeme

Sportu zdar

Více informací naleznete na http://ostravacup.cz/junior/