Již šestou sezónu střílí Tomáš Daniš góly za Slovan

My jsme pro Vás připravili krátký rozhovor s Tomášem Danišem. Dozvíte se jeho postřehy a také co si myslí o dosavadním průběhu sezóny.

Ahoj Tome jak se ti doposud líbí průběh sezóny a jak se cítíš ty?
Tak začátek sezóny byl katastrofální, jak všichni víme 6 zápasu 6 porážek… Bylo to pro mě psychicky náročné a ne jen pro mě. Teď je to o 100% lepší, já se cítím výborně už a věřím, že to tak bude do konce doufejme(úspěšné) sezóny 🙂

Co si myslíš, že by se dalo zlepšit na herním projevu A týmu?
Jelikož se blíží konec sezóny tak bych herní projev začal řešit v letní přestávce před novou sezónu. Musíme bojovat od první, až do poslední minuty všichni víme, o co hrajeme…

Jaké jsou tvé cíle pro tuto sezónu?
Jelikož jsem týmu nejstarší tak si přeji, ať se mi vyhne jakékoliv zranění J. Hlavně mám jeden sen a to je play-off je to v našich silách pevně v tom věřím.

V posledním zápase se ti doma proti Brnu dařilo, jak bys zápas zhodnotil?
Důležité je pro nás vítězství, poněvadž si stále udržujeme naději na play-off. Jsem rád za 3 góly, konečně to začalo padat 😀 doufám, že v tom budu pokračovat. Zápas by vyrovnaný rozhodla naše zkušenost a výborný Danek v bráně …

Souhra Skácel – Daniš – Smeták stále funguje, čím si to vysvětluješ?
S Peťou S. se známe přes 20 let, máme toho spoustu spolu odehráno, ať to bylo v ostravském FBC nebo teď tady v Havířově takže oba víme, jak se ten druhý zachová na hřišti. Mates S. to je taková naše tryskomyš spoustu toho naběhá výborný kluk a hlavně florbalista. Jsme všichni zkušení borci z extraligy tak proto nám to nejspíš funguje.

Děkujeme a přejeme pevné zdraví a spoustu gólů