Junioři hráli na Dopravce

TJ Slovan Havířov x FBC Ossiko Třinec 5:4 (4:1, 1:1, 0:2)

První třetinu jsme začali velmi stylově, když jsme dokázali vstřelit 3 rychlé góly během tří minut. Gólový účet zápasu otevřel v čase 0:23 kanonýr týmu Filip Juřica. Druhý gól střelil Tomáš Tomešek nádhernou střelou tahem do víka soupeřovy brány. Třetí gól přidal Ondřej Trojek když ho Marek Raška našel a krásnou crosovou přihrávkou přihrál do polo odkryté branky. Pak následoval druhý gól Filipa Juřici a druhého střelce zápasu Tomeška. Druhá třetina byla z naše pohledu už horší. Přizpůsobili jsme se soupeřově hře a od toho se odvíjel celý zápas. Přestali jsem hrát a soupeř toho pomalu začal využívat. Na konci druhé byl stav 5:2. Do třetí třetiny do nás soupeř vletěl a přehrával nás ve všech směrech. Dokázali nám vsítit dva góly a bylo založeno na dramatu zápasu. Poslední minuty zápasu to soupeř zkoušel v šesti hráčích, ale nepodařilo se mu skórovat.

 

TJ Slovan Havířov x FBC DDM Český Těšín 2:3 (1:1, 0:2, 1:0)

První třetina zápasu oproti prvnímu zápasu opatrná. První gól vsítil kdo jiný než Filip Juřica. Soupeř hned na naší branku odpověděl bleskovým způsobem a bylo srovnáno na 1:1. Dostávali jsme se do šanci ale nedokázali jsme je proměnit. Druhá třetina nám vůbec nevyšla a nechali jsme se vyloučit a soupeř z přesilovky nás potrestal. Třetí třetina z naše pohledu už byla lepší. Lukáš Rada si krásně vyjel na výlet mezi hráče na střed a na středu hřiště nádhernou přihrávkou poslal gólovou nabídku Jakubovi Mrózkovi, který ji klidným způsobem přijal a skóroval. Stav zápasu byl naráz 2:3 pro soupeře. Na posledních 30 sekund jsme to zkoušeli v 6 hráčích, ale nepodařilo se nám toho využít a zápas jsme prohráli.

Autor: Trojek