Junioři stále hájí první místo tabulky

O víkendu hráli v Ostravě své další kolo Junioři. Čekali nás houževnatí Tigers Poruba a florbalové ZFK Petrovice.

V prvním zápase jsme začali opatrně, taktika byla jasná už dávno dopředu, ale nedařilo se nám trefit prázdnou branku. Kombinační florbal se konal, nicméně se čekalo až do půlky zápasu než naši kluci rozjeli svůj brankostroj. Poruba jakoby se zalekla pár velkých šancí a promarnila svoji silnější první třetinu. Naše kluky držel brankář Váša a nepustil za svá záda krom jedné dorážky nic. Naši Kluci Porubě nasázeli šest branek. Zápas tedy skončil 6:1 pro naše J

 

V druhém zápase nás čekal třetí tým tabulky Petrovice. Kvalitní tým s vysokými hráči a taktéž dobře fyzicky připravenými. Ovšem naši kluci, konkrétně junioři, jsou taktéž velice rychlí a fyzicky zdatní. Hrálo se tvrdě, nahoru dolů. Divákům se musel flrobal líbit. Po druhé přestávce na kluky promluvil trenér Labuz zvýšeným hlasem, vysvětlil jim jak zakončit a hlavně odkud. Kluci si jeho slova vzali k srdci a začali střílet vytoužené branky. Hezké kombinace a přesilovka měla pro naše kluky šťastný konec.

Vyhráli jsme 8:5 a naši si budují náskok v tabulce juniorské ligy na 1. místě.

Gratulujeme