Kemp Bystřice 2022

V období letních prázdnin v termínu 21.8. – 26. 8. se uskuteční kemp Bystřice 2022.

V srpnu se uskuteční náš Kemp Bystřice. Kemp je určen pro kategorie přípravka, elévové a žáci, tedy děti narozené roku 2007 a mladší. Maximální kapacita kempu je 30 dětí a ty budou rozděleny do dvou skupin dle výkonnosti. Pro přijetí na kemp rozhoduje datum podání přihlášky a zaplacení zálohy!

Ubytováni budeme ve školní družině, kde nám škola připraví postele s povlečením. Stravování 5x denně, včetně pitného režimu, je zajištěno v jídelně ZŠ. K dispozici budeme mít velkou a malou tělocvičnu, venkovní sportoviště, fotbalové hřiště, umělý povrch, workout hřiště, ovál a každý den celý krytý bazén jen pro náš klub. Celý areál školy, kde se kemp koná, je oplocený. Zdravotnický dohled bude zajištěn. Doprava na místo je zajištěná autobusem ČSAD.

Náplň kempu: Kemp slouží jako příprava ke zvýšení sportovního výkonu před novou florbalovou sezonou. Dvoufázové tréninky každý den, video rozbory, taktická, fyzická, atletická příprava, plavání, zábavné soutěže o ceny a výlet. Máme přislíbenou účast našich Mužů. Kemp slouží také k upevnění kamarádských vztahů mezi dětmi a jedná se hlavně o společnou zábavu dětí a trenérů. Děti si z kempu také odnesou upomínkový předmět z našeho fanshopu.

Odjezd je plánován na neděli 21.8.2022 v dopoledních hodinách od MSH Havířov a návrat v pátek 26.8.2022 v odpoledních hodinách.

Přihlašovat se budete pomocí E-přihlášky, kterou najdete v klubové zóně.

Celková cena na osobu činí 3900 Kč, zálohu 1000 Kč je nutno zaplatit do 31.5.2022. Platby budou probíhat přes klubovou zónu jak jste zvyklí u příspěvků. Nezapomeňte, že zde můžete využít příspěvku zaměstnavatele nebo pojišťovny.

Pokud se kemp z důvodu epidemiologických opatření/nařízení vlády nebude moci konat, bude vám vrácena plná částka zpět!

Informace k odjezdu budou zveřejněny 14 dní před konáním akce zde a na webových stránkách klubu www.tjslovanhavirov.cz .

Fotky z minulého roku

Případné dotazy ohledně organizace akce Vám poskytne organizátor – Jakub Labuz tel: 608 426 058

Těšíme se na vás

Důležité dokumenty najdete v klubové zóně.