Kemp druhý turnus – informace k odjezdu

Informace k odjezdu – druhý turnus:

Kemp se blíží, a proto vám přinášíme informace k odjezdu.
Doprava tam i zpět je zajištěna autobusem ČSAD Havířov. Ubytování budeme na ZŠ a mateřská škola Bystřice, Bystřice 848 ,739 95 Bystřice nad Olší. A také v Penzionu Stadion Bystřice nad Olší 1020.
Místem odjezdu bude MSH Slávie a to stání autobusu nahoře u vchodu do nemocnice. Sraz je naplánován na neděli 20.8 v 8:30h.
Odjezd z Kempu bude v pátek 25.8 ve 14:00h a do Havířova dorazíme v15h na stejné místo jako byl odjezd.

Již v neděli budou děti začínat halou, nachystejte jim proto někde po ruce hned věci na trénink nebo je děti již mohou mít na sobě. Budeme začínat v neděli večeří a končit v pátek obědem. Nabalte tedy dětem na neděli svačinu a oběd. O průběhu Kempu vás budeme informovat na sociálních sítích :).

Před nástupem na soustředění děti odevzdají nebo nahrají do zóny:

1. potvrzení o bezinfekčnosti s datem ne starším než jeden týden
2. kartičku zdravotní pojišťovny
3. zmocnění pro ošetření v nemocnici
4. případné léky s podrobným popisem užívání (alergie)

!!! BEZ TĚCHTO NÁLEŽITOSTÍ NEMŮŽE BÝT DÍTĚ NA SOUSTŘEDĚNÍ PŘIJATO !!! Tyto dokumenty naleznete v klubové zóně.

Vezměte s sebou:

• kompletní florbalové vybavení do haly, švihadlo, roller

• oblečení pro venkovní sportovní aktivity v případě promoknutí apod, 10x trička na trénink

• teplé sportovní oblečení pro případ chladného počasí

• věci osobní potřeby, hygienické potřeby atd…

• domácí oblečení, přezůvky na ubytovnu, malý batoh, sportovní láhev

• oblečení a obutí vhodné na pěší vycházku do hor

• opalovací krém, repelent proti klíšťatům, pokrývka hlavy, pláštěnku

• plavky, ručník a potřeby pro koupání, sluneční brýle

• psací potřeby (pastelky, fixy), společenské hry, pokud máte sportovní potřeby (stolní tenis, fotbalový míč apod.) VŠECHNY VĚCI DĚTEM ŘÁDNĚ OZNAČTE JEJICH JMÉNEM.

Doplatek za penzion je nakonec vyšší. Penzion již neumožnuje velký počet přistýlek, jak bylo komunikováno v březnu. Prosím rodiče dětí níže aby si k autobusu k odjezdu nachystali doplatek 1000 kč hotově. Ubytování jsem museli dokupovat z důvodu velkého zájmu, ale je opravdu kvalitní a hezké.

Kontakt bude zajištěn přes vedoucího soustředění: Jakub Labuz +420 608 426 058

Seznam dětí na Penzionu (starší děti):
Janák
Novák
Juračka
Juračka
Janík
Klein
Wendtner
Opravil
Kroček
Gildein
Červinka
Novák
Staněk
Vohralík
Vohralík
Sihlovec
Vicián
Zaoralová

Ostatní děti jsou ubytovány klasicky ve škole.

Děkujeme