Informace k odjezdu – první turnus(žáci a dorostenci)
Kemp se blíží, a proto vám přinášíme informace k odjezdu.
Doprava tam i zpět je zajištěna autobusem ČSAD Havířov. Ubytování budeme na ZŠ a mateřská škola Bystřice, Bystřice 848 ,739 95 Bystřice nad Olší.
Místem odjezdu bude MSH Slávie a to stání autobusu nahoře u vchodu do nemocnice. Sraz je naplánován na neděli 13.8 v 8:30h.
Odjezd z Kempu bude v pátek 18.8 ve 14:00h a do Havířova dorazíme v15h na stejné místo jako byl odjezd.
Již v neděli budou děti začínat halou, nachystejte jim proto někde po ruce hned věci na trénink nebo je děti již mohou mít na sobě. Budeme začínat v neděli večeří a končit v pátek obědem. Nabalte tedy dětem na neděli svačinu a oběd. O průběhu Kempu vás budeme informovat na sociálních sítích :).
Před nástupem na soustředění děti odevzdají nebo nahrají do zóny:
1. potvrzení o bezinfekčnosti s datem ne starším než jeden týden
2. kartičku zdravotní pojišťovny
3. zmocnění pro ošetření v nemocnici
4. případné léky s podrobným popisem užívání (alergie)
!!! BEZ TĚCHTO NÁLEŽITOSTÍ NEMŮŽE BÝT DÍTĚ NA SOUSTŘEDĚNÍ PŘIJATO !!! Tyto dokumenty naleznete v klubové zóně.
Vezměte s sebou:
• kompletní florbalové vybavení do haly, švihadlo, roller
• oblečení pro venkovní sportovní aktivity v případě promoknutí apod, 10x trička na trénink
• teplé sportovní oblečení pro případ chladného počasí
• věci osobní potřeby, hygienické potřeby atd…
• domácí oblečení, přezůvky na ubytovnu, malý batoh, sportovní láhev
• oblečení a obutí vhodné na pěší vycházku do hor
• opalovací krém, repelent proti klíšťatům, pokrývka hlavy, pláštěnku
• plavky, ručník a potřeby pro koupání, sluneční brýle
• psací potřeby (pastelky, fixy), společenské hry, pokud máte sportovní potřeby (stolní tenis, fotbalový míč apod.) VŠECHNY VĚCI DĚTEM ŘÁDNĚ OZNAČTE JEJICH JMÉNEM.
Kontakt bude zajištěn přes vedoucího soustředění: Jakub Labuz +420 608 426 058