Kemp Smilovice je za námi

Kemp Smilovice 2018 je za námi. A jaký byl? Podle ohlasů dětí parádní 🙂 . Kapacita 26 míst byla beznadějně naplněná. Florbalový kemp se letos konal namísto Bystřice ve Smilovicích, probíhal celkem 5 dní a to s plnou penzí. Děti začaly s tréninkem hned o prvního dne, tréninky probíhaly dvoufázově, vždy dopoledne a odpoledne. Každý den byl trochu jiný, v úterý bylo krásně a tak se šlo na bazén do Řeky. Děti zažily trochu jiné tréninky, než na které jsou zvyklé a to jim určitě florbalově prospělo. Další den jsme se rozdělily na dvě skupiny, mladší děti šly na výšlap na Prašivou a starší skupina šla na Slavíč a Javorový vrch a poté dolů lanovkou. Sehrálo se také přátelské utkání proti Jablunkovu. Před koncem soustředění se pak děti utkali o to kdo je nejlepší v Bowlingu.

Soustředění pro naše nejmenší děti mělo za úkol nejen zlepšit florbalové dovednosti ale především děti učit lásce ke sportu a pohybu ale také naučit je samostatnosti a chování v kolektivu. Nejdůležitější je však radost našich dětí, které si to náramně užily. Fotky mluví za vše.

Děkujeme za účast