KEMP" />

KEMP

Informace k odjezdu:

Kemp se blíží a proto vám přinášíme informace k odjezdu.
Doprava tam i zpět je zajištěna autobusem ČSAD Havířov. Ubytování budeme na ZŠ a mateřská škola Bystřice , Bystřice 848 ,739 95 Bystřice nad Olší.
Místem odjezdu bude MSH Slávie a to stání autobusu nahoře u vchodu do nemocnice. Sraz je naplánován na neděli 22.8 v 6:45h.
Odjezd z Kempu bude v pátek 27.8 ve 14:00h a do Havířova dorazíme mírně po 15h na stejné místo jako byl odjezd.

Již v neděli budou děti začínat halou brzy ráno, nachystejte jim proto někde po ruce hned věci na trénink nebo je děti již mohou mít na sobě. Budeme začínat v neděli obědem a končit v pátek opět obědem. O průběhu Kempu vás budeme informovat na sociálních sítích :).

Před nástupem na soustředění děti odevzdají:
Covid- před odjezdem si vedoucí zkontroluje:

• oficiální potvrzení o očkování – 14 dní po poslední dávce
  • oficiálně potvrzení o prodělání nemoci – maximálně 180 dní
  • oficiální potvrzení o PCR testu ne starší než 7 dní
  • oficiální potvrzení o antigenním testu ne starší než 3 dnů
  • samotest provedený v ten den

Dále:

1. potvrzení o bezinfekčnosti s datem ne starším než jeden týden 2. kartičku zdravotní pojišťovny, 3. zmocnění pro ošetření v nemocnici 4. případné léky s podrobným popisem užívání (alergie) !!! BEZ TĚCHTO NÁLEŽITOSTÍ NEMŮŽE BÝT DÍTĚ NA SOUSTŘEDĚNÍ PŘIJATO !!! Tyto dokumenty naleznete v klubové zóně.

Vezměte s sebou:

• kompletní florbalové vybavení do haly, švihadlo

• oblečení pro venkovní sportovní aktivity v případě promoknutí apod, 10x trička na trénink

• teplé sportovní oblečení pro případ chladného počasí

• věci osobní potřeby, hygienické potřeby atd…

• domácí oblečení, přezůvky na ubytovnu, malý batoh, sportovní láhev

• oblečení a obutí vhodné na pěší vycházku do hor

• opalovací krém, repelent proti klíšťatům, pokrývka hlavy, pláštěnku

• plavky, ručník a potřeby pro koupání, sluneční brýle

• psací potřeby (pastelky, fixy), společenské hry, pokud máte sportovní potřeby (stolní tenis, fotbalový míč apod.) VŠECHNY VĚCI DĚTEM ŘÁDNĚ OZNAČTE JEJICH JMÉNEM.

Kontakt bude zajištěn přes vedoucího soustředění: Markéta Mrázová +420 723 620 750

A máme to tady. V období letních prázdnin v termínu 22.8. – 27. 8. se uskuteční kemp Bystřice 2021.

V srpnu se uskuteční náš Kemp Bystřice. Kemp je určen pro kategorie přípravka, elévy a ml. žáky, tedy děti narozené roku 2008 a mladší. Maximální kapacita kempu je 30 dětí a ty budou rozděleny do dvou skupin dle výkonnosti. Pro přijetí na kemp rozhoduje datum podání přihlášky a zaplacení zálohy!

Ubytováni budeme ve školní družině, kde nám škola připraví postele s povlečením. Stravování 5x denně, včetně pitného režimu, je zajištěno v jídelně ZŠ. K dispozici budeme mít velkou a malou tělocvičnu, venkovní sportoviště, fotbalové hřiště, umělý povrch, workout hřiště, ovál a bazén. Celý areál školy, kde se kemp koná, je oplocený. Zdravotnický dohled bude zajištěn. Doprava na místo je zajištěná autobusem ČSAD.

Náplň kempu: Kemp slouží jako příprava ke zvýšení sportovního výkonu před novou florbalovou sezonou. Dvoufázové tréninky každý den, video rozbory, taktická, fyzická, atletická příprava, plavání, zábavné soutěže o ceny a výlet. Máme přislíbenou účast našich Mužů. Kemp slouží také k upevnění kamarádských vztahů mezi dětmi a jedná se hlavně o společnou zábavu dětí a trenérů. Děti si z kempu také odnesou upomínkový předmět z našeho fanshopu.

Odjezd je plánován na neděli 22.8.2021 v dopoledních hodinách od MSH Havířov a návrat v pátek 27.8.2021 v odpoledních hodinách.

Přihlašovat se budete pomocí E-přihlášky, kterou najdete v klubové zóně.

Celková cena na osobu činí 3700 Kč, zálohu 1000 Kč je nutno zaplatit do 31.5.2021. Doplatek poté do června. Platby budou probíhat přes klubovou zónu jak jste zvyklí u příspěvků. Nezapomeňte, že zde můžete využít příspěvku zaměstnavatele nebo pojišťovny.

Pokud se kemp z důvodu epidemiologických opatření/nařízení vlády nebude moci konat, bude vám vrácena plná částka zpět!

Informace k odjezdu budou zveřejněny 14 dní před konáním akce na webových stránkách klubu .

Případné dotazy ohledně organizace akce Vám poskytne organizátor – Jakub Labuz tel: 608 426 058

Těšíme se na vás 🙂

Důležité dokumenty najdete v klubové zóně.

Fotky z kempu roku 2020