KEMP" />

KEMP

Informace k odjezdu:

Kemp se blíží a proto vám přinášíme informace k odjezdu.
Doprava tam i zpět je zajištěna autobusem ČSAD Havířov. Ubytování budeme na ZŠ a mateřská škola Bystřice , Bystřice 848 ,739 95 Bystřice nad Olší.
Místem odjezdu bude MSH Slávie a to stání autobusu nahoře u vchodu do nemocnice. Sraz je naplánován na neděli 21.8 v 6:45h.
Odjezd z Kempu bude v pátek 26.8 ve 14:00h a do Havířova dorazíme mírně po 15h na stejné místo jako byl odjezd.

Již v neděli budou děti začínat halou brzy ráno, nachystejte jim proto někde po ruce hned věci na trénink nebo je děti již mohou mít na sobě. Budeme začínat v neděli večeří a končit v pátek obědem. Nicméně si zajdeme na oběd do nedalekého bufetu. Nabalte tedy dětem na neděli snídani a svačinu. O průběhu Kempu vás budeme informovat na sociálních sítích :).

Před nástupem na soustředění děti odevzdají:

1. potvrzení o bezinfekčnosti s datem ne starším než jeden týden
2. kartičku zdravotní pojišťovny
3. zmocnění pro ošetření v nemocnici
4. případné léky s podrobným popisem užívání (alergie) !!! BEZ TĚCHTO NÁLEŽITOSTÍ NEMŮŽE BÝT DÍTĚ NA SOUSTŘEDĚNÍ PŘIJATO !!! Tyto dokumenty naleznete v klubové zóně.

Vezměte s sebou:

• kompletní florbalové vybavení do haly, švihadlo

• oblečení pro venkovní sportovní aktivity v případě promoknutí apod, 10x trička na trénink

• teplé sportovní oblečení pro případ chladného počasí

• věci osobní potřeby, hygienické potřeby atd…

• domácí oblečení, přezůvky na ubytovnu, malý batoh, sportovní láhev

• oblečení a obutí vhodné na pěší vycházku do hor

• opalovací krém, repelent proti klíšťatům, pokrývka hlavy, pláštěnku

• plavky, ručník a potřeby pro koupání, sluneční brýle

• psací potřeby (pastelky, fixy), společenské hry, pokud máte sportovní potřeby (stolní tenis, fotbalový míč apod.) VŠECHNY VĚCI DĚTEM ŘÁDNĚ OZNAČTE JEJICH JMÉNEM.

Kontakt bude zajištěn přes vedoucího soustředění: Jakub Labuz +420 608 426 058

A máme to tady. V období letních prázdnin v termínu 21.8. – 26. 8. se uskuteční kemp Bystřice 2022.

V období letních prázdnin v termínu 21.8. – 26. 8. se uskuteční kemp Bystřice 2022.

V srpnu se uskuteční náš Kemp Bystřice. Kemp je určen pro kategorie přípravka, elévové a žáci, tedy děti narozené roku 2007 až 2015. Maximální kapacita kempu je 30 dětí a ty budou rozděleny do dvou skupin dle výkonnosti. Pro přijetí na kemp rozhoduje datum podání přihlášky a zaplacení zálohy! Ještě pro doplnění, před potvrzením přihlášky si projdeme s trenéry seznam dětí, děti musí být už částečně samostatné…

Ubytováni budeme ve školní družině, kde nám škola připraví postele s povlečením. Stravování 5x denně, včetně pitného režimu, je zajištěno v jídelně ZŠ. K dispozici budeme mít velkou a malou tělocvičnu, venkovní sportoviště, fotbalové hřiště, umělý povrch, workout hřiště, ovál a každý den celý krytý bazén jen pro náš klub. Celý areál školy, kde se kemp koná, je oplocený. Zdravotnický dohled bude zajištěn. Doprava na místo je zajištěná autobusem ČSAD.

Náplň kempu: Kemp slouží jako příprava ke zvýšení sportovního výkonu před novou florbalovou sezonou. Dvoufázové tréninky každý den, video rozbory, taktická, fyzická, atletická příprava, plavání, zábavné soutěže o ceny a výlet. Máme přislíbenou účast našich Mužů. Kemp slouží také k upevnění kamarádských vztahů mezi dětmi a jedná se hlavně o společnou zábavu dětí a trenérů. Děti si z kempu také odnesou upomínkový předmět z našeho fanshopu.

Odjezd je plánován na neděli 21.8.2022 v dopoledních hodinách od MSH Havířov a návrat v pátek 26.8.2022 v odpoledních hodinách.

Přihlašovat se budete pomocí E-přihlášky, kterou najdete v klubové zóně.

Celková cena na osobu činí 3900 Kč, zálohu 1000 Kč je nutno zaplatit do 31.5.2022. Platby budou probíhat přes klubovou zónu jak jste zvyklí u příspěvků. Nezapomeňte, že zde můžete využít příspěvku zaměstnavatele nebo pojišťovny.

Pokud se kemp z důvodu epidemiologických opatření/nařízení vlády nebude moci konat, bude vám vrácena plná částka zpět!

Informace k odjezdu budou zveřejněny 14 dní před konáním akce zde a na webových stránkách klubu www.tjslovanhavirov.cz .

Případné dotazy ohledně organizace akce Vám poskytne organizátor – Jakub Labuz tel: 608 426 058

Těšíme se na vás

Důležité dokumenty najdete v klubové zóně.

Kdo událost uvidí

Týmy
Starší ž

Fotky z kempu roku 2020