KEMP" />

KEMP

V období letních prázdnin v termínu 13.8. – 18. 8. se uskuteční kemp Bystřice 2023 pro žáky a dorostence, a druhý termín pro přípravku a elévy od 20.8 – 25.8. Letos máme tedy dva turnusy.

První turnus je určen děti narozené roku 2006 až 2010 a druhý pro ročníky 2011 až 2017. Maximální kapacita kempu je 30 dětí a ty budou rozděleny do dvou skupin dle výkonnosti. Pro přijetí na kemp rozhoduje datum podání přihlášky a zaplacení zálohy! Ještě pro doplnění,  před potvrzením přihlášky si projdeme s trenéry seznam dětí, děti musí být už částečně samostatné…

Důležitě!!! Organizujeme letos dva turnusy a chceme děti rozdělit tak aby se dostalo na všechny. Větší děti pojedou v prvním termínu a menší v tom druhém,uvidíme dle zájmu ale v otazníku jsou nyní ročníky 2011 a 2010 kde chceme aby děti jeli spolu ale nevíme jak velký bude zájem v druhém termínu, prosím tedy o schovívavost a trpělivost v případě změny. Budeme vás informovat…

Ubytováni budeme ve škole, kde nám škola připraví postele s povlečením. Stravování 5x denně, včetně pitného režimu, je zajištěno v jídelně ZŠ. K dispozici budeme mít velkou a malou tělocvičnu, venkovní sportoviště, fotbalové hřiště, umělý povrch, workout hřiště, ovál a každý den celý krytý bazén jen pro náš klub. Celý areál školy, kde se kemp koná, je oplocený. Zdravotnický dohled bude zajištěn. Doprava na místo je zajištěná autobusem ČSAD.

Náplň kempu: Kemp slouží jako příprava ke zvýšení sportovního výkonu před novou florbalovou sezonou. Dvoufázové tréninky každý den, video rozbory, taktická, fyzická, atletická příprava, plavání, zábavné soutěže o ceny a výlet. Máme přislíbenou účast našich Mužů. Kemp slouží také k upevnění kamarádských vztahů mezi dětmi a jedná se hlavně o společnou zábavu dětí a trenérů. Děti si z kempu také odnesou upomínkový předmět z našeho fanshopu.

Přihlašovat se budete pomocí E-přihlášky, kterou najdete v klubové zóně.

Celková cena na osobu činí 4300 Kč, zálohu 1300 Kč je nutno zaplatit do 31.5.2023. Platby budou probíhat přes klubovou zónu jak jste zvyklí u příspěvků. Nezapomeňte, že zde můžete využít příspěvku zaměstnavatele nebo pojišťovny.

Všichni účastníci obdrží speciální tričko s logem.

Informace k odjezdu budou zveřejněny 14 dní před konáním akce zde a na webových stránkách klubu www.tjslovanhavirov.cz .

Případné dotazy ohledně organizace akce Vám poskytne organizátor – Jakub Labuz tel: 608 426 058

Těšíme se na vás

Důležité dokumenty najdete v klubové zóně.

Fotogalerie z kempu roku 2022