Krásný závěr letošní sezóny elévů!

Kluci jsou zlatí, zlatí, zlatí!

Čarodějná neděle vykouzlila elévům překrásné ukončení jejich sezóny. Tento zápas byl v letošní sezóně poslední a kdo by čekal, že až do dalekého Rožnova pod Radhoštěm přijedou v malém počtu, ten by koukal, protože se kluci naopak sešli v počtu téměř plném. Byli od začátku nabití energií – asi z nedávného úspěchu našich mužů „mistrů“ – a předvedli báječnou hru. První zápas hoši nezaváhali a porazili SK Domaslavice 25:19, všichni jsme si řekli, že to dnes asi bude fajn hra. Druhý soupeř – kluci z FBC Frýdek Místek – ukázali, že nám další vítězství zadarmo rozhodně nenechají, a poločasová remíza nám trochu nahnala strach. Až do konce to byla velmi vyrovnaná hra, proto jsme po ukončení netrpělivě hypnotizovali čísla na světelné tabuli, a když se počet gólů zastavil u hodnoty 16:13 pro Slovan, následoval výbuch radosti. V třetím zápase se na kluky chystali domácí „Rožnováci“ a oba týmy do toho dali všechno, kluky prostě florbal baví a je krásné to z jejich her cítit. Opět jsme do poslední chvíle nevěděli, jak to dopadlo, a tak vyrovnaný výsledek 18:15 nikoho nepřekvapil a nás samozřejmě opět potěšil. Štěstí nás zaplavilo dvojnásob, protože po této výhře již bylo jasné, že jsou kluci první, i když měli ještě jednoho soupeře před sebou. Nálada v „zákulisí“ byla báječná, oslavná se vším všudy – tedy bouchly se šampusy, pochutnávalo se na pizze, smálo se a radovalo. V posledním zápase kluci potvrdili, že jsou v tomto turnaji neporazitelní zlatí hoši, oddechově vyhráli 29:9 nad Letkou Ostrava. Sezónu tedy elévové ukončili nejlépe, jak jsme si jen všichni mohli přát, odvezli si obrovský zlatý pohár za první místo.