Lázně Vary

Druhé kolo 1. ligy mužů odehráli muži na Slavii, kde se utkali s FBC Letkou. Muži chtěli napravit svoje zaváhání v pohárů a dojít si pro 3 body. Jenomže se cesta za prvními body zkomplikovala a nedokázali jsme vstřelit branku v závěru zápasu, kdy muži měli ještě možnost přesilovky.

Soupeře se snažili nepouštěli moc do hry, ale hrozil hodně z protiútoků, které nezakončili dobře. Naopak muži hrozili málo ze svých akci. Muži se nedokážou tlačit tolik ke střelám a málo hrozíme z protiútoků. I přes to všechno měli na dosah vítězství, ale nakonec selhali. V prodloužení jsme nevyužili možnosti ještě dohrát situaci 4 na 3. Bohužel smolný faul pomohl Letce a ti využili přesilovou hru 4 na 3 a vyhráli pro sebe 2 body do tabulky.

Teď čeká muže výjezd do Karlových Varů, které minulý víkend byli v Havířově a pohráli si s našimi sousedy 15:9. První kolo odehráli s Ústím, které překvapilo a vyhrálo nad Vary 7:6. Během pandemie je opustil Michal Strachota a zapojil se do extraligového SKV. Nyní se vrátil zpět a táhne svůj tým se svým kolegou, Michalem Klápou. Určitě Vary vytáhnou všechny své trumfy na domácí hale a půjdou si pro tři body. Uvidíme co nám přinese víkend, jestli vyloupí muži Vary či přijedou s prázdnou.