Letní kemp

V letošním roce náš čekají dva turnusy pro děti z kategorie přípravka až po dorostence.

1. turnus 27.8. – 1. 9. uskuteční kemp Smilovice 2024. Kemp je určen pro kategorie přípravka a elévové , tedy děti narozené roku 2014 až 2018.

2. turnus 25.8. – 30. 8. se uskuteční kemp Bystřice 2024. Kemp je určen pro kategorie žáci a dorostenci, tedy děti narozené roku 2013 až 2007.

Pro přijetí na kemp rozhoduje datum podání přihlášky a
zaplacení zálohy! Ještě pro doplnění, před potvrzením přihlášky si projdeme s trenéry seznam dětí, děti musí být už částečně samostatné(např. oblékání a toaleta).

Maximální kapacita kempu je 42 dětí a ty budou rozděleny do dvou skupin
dle výkonnosti. Pro přijetí na kemp rozhoduje datum podání přihlášky a

Letos poprvé budeme  ve Smilovicích a to přímo na hale, kde nám připraví postele
s povlečením. Stravování plná penze 4x denně, včetně pitného režimu, je zajištěno v restauraci na hale. K dispozici budeme mít velkou halu, venkovní
sportoviště, fotbalové hřiště, umělý povrch,ovál. V horké dny plýnujeme jít do nedalekého koupaliště v Řece nebo na splav. Celý areál, kde se kemp koná, je oplocený. Zdravotnický
dohled bude zajištěn. Doprava na místo je zajištěná autobusem ČSAD.

Náplň kempu: Kemp slouží jako příprava ke zvýšení sportovního výkonu
před novou florbalovou sezonou. Dvoufázové tréninky každý den, video
rozbory, taktická, fyzická, atletická příprava, plavání, zábavné soutěže
o ceny a výlet. Máme přislíbenou účast našich Mužů. Kemp slouží také k
upevnění kamarádských vztahů mezi dětmi a jedná se hlavně o společnou
zábavu dětí a trenérů.

Přihlašovat se budete pomocí E-přihlášky, kterou najdete v klubové zóně.

Celková cena na osobu činí 5500 Kč za kemp Smilovice a 6000 kč Kemp Bystřice, zálohu 2000 Kč
je nutno zaplatit do 31.5.2024. Platby budou probíhat přes
klubovou zónu jak jste zvyklí u příspěvků. Nezapomeňte, že zde můžete
využít příspěvku zaměstnavatele nebo pojišťovny.

Všichni účastníci obdrží speciální tričko s logem.

Informace k odjezdu budou zveřejněny 14 dní před konáním akce zde a na webových stránkách klubu www.tjslovanhavirov.cz .

Případné dotazy ohledně organizace akce Vám poskytne organizátor – Jakub Labuz tel: 608 426 058

Těšíme se na vás